Legia Warszawa - Slavia Praga

i

Autor: PAP / EPA / MARTIN DIVISEK Legia Warszawa - Slavia Praga

Legia Warszawa - Slavia Praga REWANŻ - kiedy drugi mecz w ramach eliminacji do LE?

2021-08-20 10:28

Legia Warszawa walczy o udział w fazie grupowej Ligi Europy. Przeciwnikiem stojącym na drodze do celu, jest Slavia Praga. Pierwszy mecz zakończył się remisem. Kiedy rozgrywany jest rewanż? Datę spotkania znajdziecie w naszym artykule.

Mecz Legia Warszawa - Slavia Praga - rewanż rozstrzygnie o przyszłości Wojskowych w Lidze Europy. Pierwszy mecz o udział w fazie grupowej rozgrywek odbył się na stadionie Sinobo w czwartek, 19 sierpnia. Spotkanie zakończyło się remisem 2 - 2 (skrót znajdziecie tutaj). Areną drugiego meczu będzie stadion Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3. Kibice Legionistów liczą, że podopieczni Czesława Michniewicza zagrają na własnym terenie koncertowo i wywalczą możliwość udziału w Lidze Europy. Jeśli stanie się inaczej, Legia Warszawa wciąż będzie występowała w europejskich pucharach, gdyż spadnie do Ligi Konferencji. Kiedy wszystko się wyjaśni? Datę drugiego meczu Legia Warszawa - Slavia Praga znajdziecie w dalszej części artykułu.

Jan Tomaszewski UDERZA w Sousę. „Nie rozumiem go, jak mógł to zrobić?”

Rewanż Legia Warszawa - Slavia Praga - DATA MECZU

Slavia Praga to obecni mistrzowie Czech. Rywalami Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacji do LE, stali się po zwycięstwie z Ferencvárosi TC. Kiedy rozegrają drugi mecz z Wojskowymi? Datę tego spotkania wyznaczono na 26 sierpnia. Tym razem to czeski klub będzie występował jako gość. Początek meczu na stadionie przy Łazienkowskiej 3. o 21:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Slavia Praga REWANŻ - kiedy drugi mecz w ramach eliminacji do LE?