Kibice Legii

i

Autor: PAP / Piotr Nowak Kibice Legii

Legia Warszawa - Slavia Praga - kiedy mecz 4. rundy eliminacji do LIGI EUROPY?

2021-08-11 12:27

Legia Warszawa odpadła z walki o Ligę Mistrzów, ale wciąż pozostaje w europejskich pucharach. Najbliższe ważne spotkanie Wojskowych to mecz ze Slavią Praga w ramach 4. rundy eliminacyjnej do Ligi Europy. Sprawdźcie, kiedy i gdzie zostanie rozegrane.

Mecz Legia Warszawa - Slavia Praga będzie spotkaniem rozgrywanym w ramach 4. rundy eliminacji do Ligi Europy. Wojskowi spadli do tych rozgrywek po przegranym meczu z Dinamem Zagrzeb. We wtorek, 10 sierpnia, na stadionie przy Łazienkowskiej 3, ulegli mistrzom Chorwacji 1 - 0 (skrót spotkania znajdziecie tutaj). Dochodząc do 3. rundy eliminacji LM Wojskowi zapewnili sobie jednak pewny udział w innych europejskich pucharach (pierwszy raz od 4. lat). Teraz postarają się o Ligę Europy. Jeśli i w tych eliminacjach im się nie powiedzie, spadną do fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA. Podopiecznym Czesława Michniewicza zależy jednak na rozgrywkach wyższej rangi. Dlatego możemy się spodziewać zaciekłej walki przeciwko Slavii Praga. Kiedy pierwszy mecz z czeskim klubem? Datę znajdziecie w dalszej części artykułu.

Legia Warszawa - Slavia Praga - DATA MECZU

Slavia Praga to obecni mistrzowie Czech. Rywalami Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacji do LE, stali się po zwycięstwie z Ferencvárosi TC. Kiedy rozegrają mecz z Wojskowymi? Datę pierwszego spotkania wyznaczono na 19 sierpnia. Drużyna Michniewicza pojedzie do Pragi, by ze Slavią Praga zagrać na murawie stadionu Sinobo.

To miał być najazd kiboli na Warszawę? Policjanci zatrzymali trzy autokary!

Rewanżowy mecz Legia Warszawa - Slavia Praga odbędzie się zaś 26 sierpnia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Slavia Praga - kiedy mecz 4. rundy eliminacji do LIGI EUROPY?