Łukasz Fabiański

i

Autor: https://twitter.com/LukaszFabianski Łukasz Fabiański

Fabiański założył koszulkę Legii i... - Zobaczcie, jak bramkarz kibicuje Wojskowym!

2021-08-26 15:42

W czwartek, 26 sierpnia, Legia Warszawa gra przeciwko Slavii Praga o możliwość udziału w fazie grupowej Ligi Europy. Łukasz Fabiański postanowił wyrazić wsparcie dla swojego dawnego klubu dość zaskakującym zdjęciem. Zobaczycie je w naszym artykule.

Łukasz Fabiański wspiera Legię Warszawa przed meczem ze Slavią Praga. Stawka jest wysoka - udział w fazie grupowej Ligi Europy. Po remisie 2 - 2 w Czechach, wszystko ma się rozstrzygnąć na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Fabiański, który niedawno zakończył karierę reprezentacyjną, to były zawodnik Legii Warszawa. W stołecznym klubie grał od 2005 do 2007 roku. Obecnie jest bramkarzem West Ham United, ale nie zapomniał o Wojskowych. Na swoim Twitterze opublikował zdjęcie w koszulce z L-ką na piersi. Nie jest to jednak zwykła fotka w trykocie dawanej drużyny. Z pomocą kolegów z West ham-u, polski bramkarz zainscenizował zabawną scenkę!

Michał Kołodziejczak: Nie damy się zamęczyć władzy [Super Raport]

Fabiański "bije się" ze Slavią Praga

Kolegami Łukasza Fabiańskiego z West Hamu są Vladimir Coufal oraz Tomasz Souczek. Obaj byli kiedyś piłkarzami Slavii Praga. Z tamtych czasów zachowali wspomnienia i... koszulki, które założyli na potrzeby zdjęcia. Polski bramkarz namówił ich do zainscenizowania sceny walki pomiędzy Legią Warszawa a Slavią Praga. Jak wypadli? Zobaczcie sami!

Mecz Legia Warszawa - Slavia Praga

Przypomnijmy, że mecz Legia Warszawa - Slavia Praga rozgrywany jest w czwartek, 26 sierpnia. Początek o 21:00. Spotkanie na stadionie Legii odbędzie się bez obecności kibiców gości.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Fabiański założył koszulkę Legii i... - Zobaczcie, jak bramkarz kibicuje Wojskowym!