Stadion Legii.

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii.

Potencjalni rywale LEGII WARSZAWA - Wojskowi mogą z nimi zagrać w II rundzie eliminacji do LM

2021-06-16 10:49

Poznalismy potencjalnych przeciwników Legii Warszawa w II rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Wojskowi mogą trafić na klub ze Słowacji, Irlandii, Estonii, Malty lub Cypru. Wcześniej muszą jednak pokonać mistrzów Norwegii. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

AKTUALIZACJA - losowanie przeciwników II rundy eliminacji zakończone. Z kim zagra Legia Warszawa?

Na stronie Legia.net pojawiła się informacja o wynikach losowania przeciwników II rundy eliminacyjnej LM. Jeżeli Legia awansuje do tego etapu, zmierzy się ze zwycięzcą pary Flora Tallinn - Hibernians. Mecze tej fazy planowane są na 20-21 i 27-28 lipca. Pierwsze spotkanie odbyłoby się w Warszawie.

Legia Warszawa - potencjalni rywale klubu w II rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów są już znani! Wcześniej Wojskowi zapewnili sobie rozstawienie w tym etapie eliminacji. Możliwość zmierzenia się z innymi drużynami z II rundy eliminacji klub z Łazienkowskiej 3 będzie miał dopiero po pokonaniu rywala z I rundy eliminacyjnej. Jest nim mistrz Norwegii - FK Bodø/Glimt. Będzie to prawdopodobnie ciężkie starcie, gdyż norweski klub w ubiegłym roku przegrał w lidze tylko raz! Jeśli Legioniści zwyciężą, trafią na drużynę ze Słowacji, Irlandii, Estonii, Malty lub Cypru. Losowanie zaplanowano na środę, 16 czerwca. W dalszej części artykułu poznacie kluby będące potencjalnymi rywalami Legii Warszawa w II rundzie eliminacji do LM.

Raport z Sopotu. Trening po powrocie z Petersburga.

Te kluby Legia może wylosować w II rundzie eliminacji LM

Lista klubów będących potencjalnymi rywalami Wojskowych, została opublikowana na stronie Legia.net. Losowanie zaplanowano na 12:00, 16 czerwca. Po nim zaktualizujemy artykuł. Poniżej lista potencjalnych rywali:

  • Zwyciezca pary Slovan Bratysława (Słowacja) - Shamrock Rovers (Irlandia)
  • Zwyciezca pary Flora Tallinn (Estonia) - Hibernians (Malta)
  • Omonia Nikozja (Irlandia)

Mecze II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów odbędą się 20-21 i 27-28 lipca.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Potencjalni rywale LEGII WARSZAWA - Wojskowi mogą z nimi zagrać w II rundzie eliminacji do LM [AKTUALIZACJA]