Legia Warszawa

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Legia Warszawa

Legia Warszawa - Leicester City: BILETY - ile kosztują i gdzie kupić wejściówki na mecz LE?

2021-09-21 15:53

Legia Warszawa rozgrywa mecze w fazie grupowej Ligi Europy. Za sobą ma już pierwsze zwycięstwo. Teraz Wojskowych czeka domowe starcie z Leicesterem City. Z naszego artykułu dowiecie się wszystkiego na temat sprzedaży biletów na to spotkanie.

Legia Warszawa - Leicester City. Bilety na to spotkanie to coś, co interesuje wszystkich kibiców i kibicki Wojskowych. I nic dziwnego! Klub z Łazienkowskiej 3. pierwszy raz od 4 lat zyskał szansę na grę w europejskich pucharach. Liga Europy to rozgrywki zaledwie o szczebel niższe od Ligi Mistrzów. Ich prestiż jest wiec bardzo duży, a Legia Warszawa ma wielki apetyt na zwycięstwa. Piłkarze Michniewicza udowodnili to już w pierwszym meczu grupowym, w którym pokonali Spartak Moskwę. Teraz czeka ich starcie z angielskim klubem. Spotkanie Legia Warszawa - Leicester City zaplanowano na 30 września na stadionie Legii Warszawa. W dalszej części artykułu dowiecie się, ile kosztują bilety na ten mecz i gdzie można je kupić.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Ceny biletów na mecz Legia Warszawa - Leicester City 30.09

Ile trzeba zapłacić za bilet na mecz Legia Warszawa - Leicester City? Ceny wejściówek różnią się w zależności od miejsca na trybunach. Cennik poniżej:

  • Strefa 1: 180 zł normalny. 140 zł ulgowy.
  • Strefa 2: 145 zł normalny. 110 zł ulgowy.
  • Strefa 3: 110 zł normalny. 85 zł ulgowy.
  • Strefa rodzinna: 65 zł normalny. 50 zł ulgowy. 15 zł dla dzieci do 13. roku życia
  • Żyleta: 65 zł normalny. 50 zł ulgowy.

Gdzie kupić bilety na mecz Legia Warszawa - Leicester City 30.09?

Sprzedaż otwarta biletów rozpoczęła się we wtorek, 21 września, o godz. 15.00. Wejściówki nabyć można za pośrednictwem strony klubu, oraz w kasach stadionu przy Łazienkowskiej 3. Bilety kupić mogą wyłącznie osoby zaszczepione przeciw COVID-19. Przypomnijmy, że mecz Legia Warszawa - Leicester City odbywa się 30.09. Początek spotkania o 18:45.

Źródło: legia.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Leicester City: BILETY - ile kosztują i gdzie kupić wejściówki na mecz LE?