Legia Warszawa

i

Autor: PAP / Piotr Nowak Legia Warszawa

Legia Warszawa - Flora Tallinn: DATA meczu 2. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów

2021-07-15 12:53

Legia Warszawa początek starań o Ligę Mistrzów ma już za sobą. W środę, 15 lipca, w pięknym stylu pokonała FK Bodo/Glimt - norweskich rywalów z 1. rundy eliminacyjnej LM. Teraz wojskowi szykują się na kolejnych przeciwników. Z naszego artykułu dowiecie się, kiedy jest mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn w ramach 2. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

Legia Warszawa - Flora Tallinn to mecz 2. rundy kwalifikacji do nadchodzącego sezonu Ligi Mistrzów. Runda 1. okazała się dla Legionistów bardzo udana. W dwumeczu przeciwko mistrzom Norwegii, klubowi FK Bodo/Glimt, uzyskali wynik 5-2. Z pierwszego spotkania przywieźli jednobramkową zaliczkę (3-2). Grając u siebie nie dali szans Norwegom. W środę, 14 lipca, pokonali Skandynawów 2-0 (skrót tutaj). Teraz podopieczni Czesława Michniewicza muszą się przygotować na rywali rundy 2. Flora Tallinn to mistrzowie Estonii. W 1. rundzie kwalifikacyjnej pokonali Hibernians FC, czyli triumfatorów Maltańskiej ligi w sezonie 2020/2021. Estończycy są teoretycznie słabsi od Norwegów. Legioniści nie powinni jednak polegać na statystykach i szykować się, jak na mecz z silnym przeciwnikiem. Kiedy i gdzie pierwszy mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn? Datę i miejsce poznacie w dalszej części artykułu.

Pijani piraci z Karaibów dokonali abordażu w Gdańsku
Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

Kiedy jest mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn?

Legioniści nie będą mieli zbyta wiele czasu na przygotowania do meczu z Florą Tallinn. Mecz 2. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów UEFA już 21 lipca o godzinie 21:00. Gdzie zaś się odbędzie?

Gdzie będzie mecz Legia Warszawa - Flora Tallinn?

Legioniści najpierw zagrają u siebie. Mecz 21 lipca rozegrany zostanie w Warszawie. Areną zmagań będzie tamtejszy stadion Legii Warszawa przy Łazienkowskiej 3.

Źródło: Legia Warszawa - Flora Tallinn: DATA meczu 2. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów