Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii Warszawa

Gwiazda Legii Warszawa ODEJDZIE Z KLUBU? Miał to wyjawić kolegom z dawnej drużyny

2021-12-23 9:54

Legia Warszawa ściągnęła go do siebie w 2021 roku, a zawodnik szybko stał się jednym z najskuteczniejszych piłkarzy klubu. Wiele wskazuje jednak na to, że może opuścić Łazienkowską 3. Doniesienia mówią o tym, że swój zamiar miał wyjawić kolegom i trenerowi ze swojej dawnej drużyny. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Legia Warszawa wkrótce pożegna jedną ze swoich największych gwiazd? To bardzo możliwe! Kryzys, który dotknął klub w tym sezonie, widać właściwie na każdej płaszczyźnie. Drużyna odniosła aż 13 porażek w Ekstraklasie i przezimuje w strefie spadkowej. Po meczu ze Spartakiem Moskwa wypadła też z rywalizacji w europejskich pucharach, o co starała się przez 4 lata! Trenera wymieniono dwa razy w ciągu zaledwie kilku miesięcy! Najpierw Czesława Michniewicza zastąpił Marek Gołębiewski (przeniesiony z kadry II), a po tym, gdy zrezygnował, Legia znów zwróciła się o pomoc do Aleksandara Vukovića. Na to wszystko nakłada się rozgoryczenie fanów wściekłych na Dariusza Mioduskiego i ogromny problem z pseudokibicami. To prawdopodobnie oni stali się kropla przepełniającą czarę goryczy Mahira Emreliego. Azerskie media donoszą, że jeden z najlepszych zawodników Wojskowych chce opuścić klub.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022? Komentarz artysty rozwiewa wątpliwości!

Emreli zostawi Wojskowych?

Mahir Emreli to pochodzący z Azerbejdżanu napastnik, który w barwach Legii Warszawa gra od 2021 roku. Zaczynał bardzo dobrze i i odznaczał się wielką skutecznością. To zapewniło mu pierwsze miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej po rundzie jesiennej. Później, choć napastnik wykazywał inicjatywę na boisku, zabrakło celnych strzałów i bramek. Nie można jednak zrzucać na niego winy za przegrane, gdyż brak skuteczności to obecnie problem wszystkich zawodników. Można stad wnioskować, że przyczyna leży gdzie indziej.

Takiego wytłumaczenia nie wzięli jednak pod uwagę pseudokibice, którzy po meczu z Wisłą Płock dosłownie napadli na zawodników Legii Warszawa. Grupa osób zatrzymała autokar z piłkarzami, a kilku weszło do środka. Zaatakowali oni graczy, spośród których najbardziej ucierpieć mieli Luquinhas i właśnie Emreli. Ten pierwszy zapowiedział, że pozostanie w Legii. Przyszłość drugiego była niejasna, lecz informacje ujawnione przez azerski serwis report.az sugerują, że napastnik chce odejść z Łazienkowskiej 3.

Emreli przerwę spędza w swojej ojczyźnie. Niedawno odwiedził bazę swojego dawnego klubu, Karabachu Agdam. Report.az donosi, że piłkarz spotkał się z trenerem Gurbanem Gurbanovem i dawnymi kolegami. W rozmowach miał ponoć mówić, że nie chce już grać w Legii Warszawa, czego powodem miało być między innymi pobicie przez pseudokibiców. Informacje te dementował szef służby prasowej klubu Gunduz Abbaszadeh stwierdzając, że wizyta była czysto towarzyska.

Emreli chciał odejść już wcześniej?

Doniesień report.az nie należy jednak całkowicie odrzucać. Plotki o tym, że Emreli może chcieć odejść z Legii Warszawa pojawiały się już wcześniej. Piłkarz od jakiegoś czasu dawał sygnały swojego rozgoryczenia. Miał za złe kibicom, że zrzucają na niego całą winę za porażki i wściekał się na media za doniesienia o jego wizyty w nocnych klubach Warszawy. Przypomnijmy, że Emreli zaczął grać w Wojskowych w połowie 2021., a jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2024.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Gwiazda Legii Warszawa ODEJDZIE Z KLUBU? Miał to wyjawić kolegom z dawnej drużyny