Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa chce zawodnika z Albanii - oferta już złożona!

2021-07-05 14:47

Wciąż trwają wzmocnienia w składzie Legii Warszawa na sezon 2021/2022! Wojskowym najwyraźniej bardzo zależy na silnej obronie, gdyż władze klubu złożyły ofertę za defensywnego zawodnika z albańskiego KF Tirana. Więcej na tem temat przeczytacie w naszym artykule.

Legia Warszawa - transfery przed sezonem piłkarskiej Ekstraklasy 2021/2022 zaowocowały sprowadzeniem na Łazienkowską 3. kilku mocnych zawodników. Wojskowych wspierać mają między innymi Lindsay Rose z Mauritiusu, Joel Abu Hanna z Izraela, Mahir Emreli z Azerbejdżanu, Mattias Johansson ze Szwecji oraz Josue Pesqueira z Portugalii. Okazuje się, że to nie koniec wzmocnień! W poniedziałek, 5 lipca, pojawiła się informacja mówiąca, że do wielonarodowej kadry Legii może dołączyć piłkarz z Albanii. Grałby on, podobnie, jak Lindsay Rose, na pozycji obrońcy. Według informacji albańskiej gazety Panorama Sport, oferta została już złożona. O kogo chodzi? Tego dowiecie się z dalszej części artykułu.

Kaczy spacer po Kętrzynie

Zawodnik z KF Tirana mógłby zmieniać Filipa Mladenovicia

Kogo możemy niedługo zobaczyć w koszulce Legii Warszawa? Panorama Sport twierdzi, że zawodnik, którego działacze warszawskiego klubu chcą kupić od FK Tirana, to Marsel Ismailgeci. Piłkarz występujący na pozycji lewego obrońcy, mógłby być odpowiednim zmiennikiem dla Filipa Mladenovica, który też gra jako lewostronny defensor. Informacja o możliwym transferze nie została jeszcze potwierdzona przez Legię Warszawa. Warto jednak już teraz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Albańskiego piłkarza.

Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

Kim jest Marsel Ismailgeci?

Marsel Ismailgeci to urodzony 14 marca 2000 roku w Tiranie albański obrońca grający najczęściej po lewej stronie boiska. Od początku kariery gra w swoim rodzinnym mieście, w klubie KF Tirana. W ostatnim sezonie rozegrał 37 spotkań, w których strzelił 5 bramek, a asystował przy 6. Zobaczcie, jak Marsel Ismailgeci radzi sobie na boisku. Wideo poniżej.

Źródło: Legia Warszawa chce zawodnika z Albanii - oferta już złożona!