Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Marcel flickr.com Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa chce KAPITANA CZESKIEJ MŁODZIEŻÓWKI - klub szuka wzmocnień

2021-12-15 12:15

Legia potrzebuje zmian, naprawienia sytuacji w klubie, zwycięstw i nowych talentów. Za tymi ostatnimi rozglądają się już skauci Wojskowych. Jednym z nowych zawodników drużyny może zostać kapitan czeskiej młodzieżowej reprezentacji kraju. Więcej na ten temat w artykule.

Legia Warszawa musi się odbudować! Klub jest na dnie tabeli Ekstraklasy, ale kryzys widać nie tylko na boisku. Nasila się niechęć wobec Dariusza Mioduskiego, trener Gołębiewski rezygnuje z posady, a kibole napadają na piłkarzy. Sytuacja jest tragiczna i Wojskowi muszą szybko podjąć działania naprawcze. Na stanowisko selekcjonera wrócił Aleksandar Vuković, a wraz z nim pojawili się nowi członkowie sztabu. To jednak nie wystarczy. Legia Warszawa potrzebuje też zawodników, którzy będą mogli walczyć o zwycięstwa. Jak donosi serwis Meczyki.pl, na celowniku skautów Wojskowych jest kapitan czeskiej reprezentacji młodzieżowej. W swoim kraju uchodzi za wielki talent. Legię bez wątpienia stać na jego usługi, ale czy Czech będzie zainteresowany przejściem do klubu?

Filip Kaloc - uzdolniony 21-latek z Czech

Serwis Meczyki.pl twierdzi, że Legia przygląda się Filipowi Kalocowi. To urodzony 27. lutego 2000 roku środkowy pomocnik. Zawodnik jest kapitanem młodzieżowej reprezentacji Czech i występuje w barwach FC Banik Ostrava. Mierzacy 190 cm gracz uważany jest za wielki talent. Jego umiejętności wycenia się obecnie na 400 tys. €.

W formie 24 - Fakty na temat odchudzania

Czy Kaloc przejdzie do Legii?

Warszawski klub stać na usługi Kaloca, lecz pieniądze to nie wszystko. Banik Ostrawa podpisał z pomocnikiem kontrakt do 2024 roku. Klub niedługo obchodzi stulecie istnienia, co ma być uczczone sukcesami. Chęć sprzedaży zawodnika wydaje się więc mało prawdopodobna. Ponadto Legia nie jest dziś klubem atrakcyjnym dla utalentowanych graczy.

Z drugiej strony warszawiacy są zdeterminowani. Z klubu w najbliższym czasie odejdzie kilku zawodników. Niepewna jest też sytuacja Emreliego i Luquinhasa, którzy mogą chcieć odejść po tym, gdy zostali pobici przez pseudokibiców. Legia Warszawa może więc wyrazić gotowość do zapłacenia za Filipa Kaloca nawet miliona euro.

Źródło: meczyki.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa chce KAPITANA CZESKIEJ MŁODZIEŻÓWKI - klub szuka wzmocnień