Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa - Bodo/Glimt TRANSMISJA: gdzie i o której oglądać mecz z mistrzami Norwegii?

2021-07-06 11:53

W pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Legia Warszawa gra z mistrzami Norwegii - Bodo/Glimt. Pierwszy mecz zaplanowano na 7 lipca. Gdzie oglądać transmisję tego starcia? Informacje na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - transmisja meczu to coś, co interesuje wszystkich kibiców Wojskowych. W pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów Wojskowi zmierzą się z mistrzami Norwegii. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe. Większość stołecznych kibiców będzie więc oglądać transmisje z tego spotkania. Emocje przed ekranami gwarantowane. Rywal jest bowiem trudny - norweski klub w ubiegłym roku przegrał w lidze tylko raz! Stawką spotkania z FK Bodo/Glimt jest awans do drugiej rundy eliminacyjnej LM. Jeśli drużynie z Łazienkowskiej 3. uda się pokonać Norwegów w dwumeczu (rewanż w Warszawie), zagrają ze zwycięzcą pary Flora Tallinn - Hibernians. Mecze tej fazy planowane są na 20-21 i 27-28 lipca. Spotkanie I. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zaplanowano zaś na 7 lipca. Gdzie będzie transmisja? W dalszej części artykułu dowiecie się, gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Bodo/Glimt.

Szpilka nazwał go małym psychopatą. "Mówi, że jestem bezlitosny"

Transmisja TV meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt

Mecz Legia Warszawa - Bodo/Glimt będzie transmitowany w telewizji. Spotkanie pokaże kanał TVP Sport. Rozpoczęcie transmisji o 17:55. Przypomnijmy, że mecz rozgrywany będzie na Aspmyra Stadion w norweskim Bodo.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - TRANSMISJA ONLINE

Mecz Legia Warszawa - Bodo/Glimt transmitowany będzie również w sieci. O 17:55 rozpocznie się transmisja na stronie TVPSPORT.PL. Mecz obejrzymy również dzięki aplikacji mobilnej TVP Sport oraz Smart TV.

Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?
Źródło: Legia Warszawa - Bodo/Glimt TRANSMISJA: gdzie i o której oglądać mecz z mistrzami Norwegii?