Kajdanki

i

Autor: pixabay.com Kajdanki

Kradł, by POCZUĆ ADRENALINĘ - został złapany na gorącym uczynku

2021-08-09 14:45

By poczuć adrenalinę, jedni skaczą na bungee, inni uprawiają ekstremalne sporty, a ten mężczyzna... okradał sklep. Zatrzymano go na gorącym uczynku. Policjantom wyznał, że czynu dokonał głównie po to, by poczuć dreszcz emocji. Więcej o sprawie w naszym artykule.

Chciał "poczuć adrenalinę"

Na stronie warszawskiej policji opisano jedno z ostatnich zatrzymań na terenie Starych Babic. Sprawa dotyczyła 49-letniego mężczyzny, którego zatrzymała obsługa jednego ze sklepów. Mundurowi odebrali wezwanie około godziny 20. Na miejscu zastali niedoszłego złodzieja. Jak się okazało, mężczyzna próbował ominąć kasy i wyjść ze sklepu nie płacąc. Z półek zabrał głównie alkohol. Ucieczkę uniemożliwili mu pracownicy sklepu, którzy następnie zadzwonili po policję. Jakie było tłumaczenie, które przedstawił funkcjonariuszom? Zatrzymany powiedział, że że dokonał kradzieży, bo chciał poczuć adrenalinę

Punkt Krytyczny - katastrofa Kopernika

Silne wrażenia przypłaci odsiadką?

Policjanci zatrzymali amatora mocnych wrażeń i postawili mu zarzut dokonania kradzieży. Za popełniony czyn grozi mu do 5 lat więzienia.

Śródło: kppbabice.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Kradł, by POCZUĆ ADRENALINĘ - został złapany na gorącym uczynku