Koszmarna śmierć! Zmarł kilka godzin po wypiciu gazowanego napoju!

i

Autor: Ratfink1973

Koszmarna śmierć! Zmarł kilka godzin po wypiciu gazowanego napoju!

2021-09-28 10:30

Młody mężczyzna zmarł kilka godzin po wypiciu gazowanego napoju! 22-latek w upalny dzień w szybkim tempie wypił 1,5 litra napoju po czym bardzo źle się poczuł i trafił do szpitala. Lekarze niewiele mogli zrobić i niestety mężczyzna zmarł w koszmarnych okolicznościach. Sytuacja miała miejsce w Chinach, a lekarze są przekonani, że przyczyną był popularny gazowany napój.

Koszmarną śmierć 22-letniego Chińczyka opisuje Daily Star. Do pekińskiego szpitala trafił młody mężczyzna, który uskarżał się na silny ból żołądka. Miał również niskie ciśnienie i bardzo szybkie tętno. Lekarzom przekazał, że kilka godzin wcześniej wypił większą ilość Coca-Coli w zaledwie 10 minut. Z pozoru błahy powód był przyczyną cierpienia młodego mężczyzny. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia 22-latka.

CZYTAJ TAKŻE: Wszyscy szukają ciasteczek z TYM Pokemonem. Ceny wyższe niż za papierki po lodach Ekipy Friza

Koszmarna śmierć! Lekarze podzieleni, czy napój był powodem śmierci

Chińscy lekarze w czasopiśmie „Clinics and Research in Hepatology and Gastroenterology" opisują szerzej ten przypadek. Autor raportu twierdzi, że spożycie sporej ilości Coca-Coli w szybkim tempie spowodowało rozedmę, nienormalne nagrodzenie gazu w jelitach i żyle wrotnej. Gaz mógł odciąć dopływ tlenu do wątroby, powodując jej niedokrwienie. Te przyczyny doprowadziły do śmierci 22-latka. Brytyjski ekspert prof. Nathan Davies, którego komentarz znalazł się Daily Mail, nie wierzy, że powodem śmierci mężczyzny był wypity napój. Według niego przyczyną śmierci młodego Chińczyka mogła być infekcja bakteryjna.

Zaatakował Cię pies? Zobacz, jak się zachować?
Źródło: Koszmarna śmierć! Zmarł kilka godzin po wypiciu gazowanego napoju!