Wypadek na ul. Mechaników

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Wypadek na ul. Mechaników

Koszmarna kraksa na ul. Mechaników - wjechał wprost pod pędzące auto

2022-05-06 14:33

Do sieci trafiło nagranie wypadku, do którego na początku maja doszło na ulicy Mechaników w Warszawie. Wjeżdżający na skrzyżowanie samochód znalazł się na drodze pędzącego z dużą prędkością auta. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Groźny wypadek na ulicy Mechaników na nagraniu w sieci! Urządzenie zainstalowane w samochodzie świadka zarejestrowało zderzenie na skrzyżowaniu, do którego doszło w środę, 4. maja. Widzimy, jak tuż przed zmianą świateł na zielone srebrna osobówka wjeżdża z podporządkowanej drogi na skrzyżowanie z Łodygową. Trafia wprost przed maskę innego auta. Siła zderzenia była tak duża, że srebrny pojazd obrócił się o 180 stopni! O ty, k****, zapie****** - słychać zza kadru komentarz świadka. Całe nagranie znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Uczniowie podstawówki zwiedzali Powązki Wojskowe. Wycieczka z programem Niezapomniani

Wypadek na na ul. Mechaników - WIDEO

Filmik trafił na kanał STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych sytuacji z polskich dróg. Wypadek na ul. Mechaników bez wątpienia się do nich zalicza. Oba auta po zderzeniu nadawały się zapewne do kasacji. Wideo zamieszczamy poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Koszmarna kraksa na ul. Mechaników - wjechał wprost pod pędzące auto