Wypadek na ul. Mechaników

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Wypadek na ul. Mechaników

Koszmarna kraksa na ul. Mechaników - wjechał wprost pod pędzące auto

2022-05-06 14:33

Do sieci trafiło nagranie wypadku, do którego na początku maja doszło na ulicy Mechaników w Warszawie. Wjeżdżający na skrzyżowanie samochód znalazł się na drodze pędzącego z dużą prędkością auta. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Groźny wypadek na ulicy Mechaników na nagraniu w sieci! Urządzenie zainstalowane w samochodzie świadka zarejestrowało zderzenie na skrzyżowaniu, do którego doszło w środę, 4. maja. Widzimy, jak tuż przed zmianą świateł na zielone srebrna osobówka wjeżdża z podporządkowanej drogi na skrzyżowanie z Łodygową. Trafia wprost przed maskę innego auta. Siła zderzenia była tak duża, że srebrny pojazd obrócił się o 180 stopni! O ty, k****, zapie****** - słychać zza kadru komentarz świadka. Całe nagranie znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Uczniowie podstawówki zwiedzali Powązki Wojskowe. Wycieczka z programem Niezapomniani

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Wypadek na na ul. Mechaników - WIDEO

Filmik trafił na kanał STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych sytuacji z polskich dróg. Wypadek na ul. Mechaników bez wątpienia się do nich zalicza. Oba auta po zderzeniu nadawały się zapewne do kasacji. Wideo zamieszczamy poniżej.

Źródło: Koszmarna kraksa na ul. Mechaników - wjechał wprost pod pędzące auto