Doda na koncercie

i

Autor: AKPA

koncerty

Koncertowa zima w Trójmieście. To będzie gorący początek roku!

Początek 2024 roku zapowiada się wybitnie muzycznie w Trójmieście. Koncerty gwiazd wiosną tego roku - tych nie możesz przegapić!

Doda w Trójmieście

Pierwszym muzycznym hitem będzie zakończenie całej trasy koncertowej Dody.

-Aquaria zakończy swoją trasę nad morzem jak na prawdziwą syrenę przystało

-  napisała artystka w mediach społecznościowych dołączając wideo w wakacji i ogłaszając swój koncert w Trójmieście.

Koncert odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu w sobotę 27 stycznia 2024 roku. Show rozpocznie się o godzinie 20. Ceny biletów zaczynają się od 145 zł i kończą nawet na kwocie 799 zł.

Jak mówią fani i sama artystka: To jest największe show. Z resztą, zostało nawet wykorzystane jako motyw programu telewizyjnego zdradzającego kulisty tworzenia całego występu. Zapowiadane są efekty multimedialne inspirowane czterema żywiołami, a także rozbudowana choreografia: podczas poprzednich występów piosenkarka wychodziła z muszli, znikała w zapadni sceny, tańczyła sama i z formacją, unosiła się w powietrzu, a także na kilkanaście minut oddawała scenę drag queen.

Waglewski Fisz Emade

To projekt znany i lubiany. Międzypokoleniowy. Muzyczne spotkanie Wojciecha Waglewskiego z synami. 21 stycznia w Starym Maneżu odbędzie się koncert, podczas którego panowie wykonają utwory z ostatniego wspólnego albumu "Matka, syn, Bóg", który długo okupował czołowe miejsca list sprzedaży. Koncert w Starym Maneżu 21 stycznia 2024. Bilety w cenie 120-180 zł.

Darmowe koncerty w Gdańsku

Ciekawie i całkiem za darmo, lub za cegiełkę do puszki, zapowiada się koncert w dniu Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 28 stycznia, odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a na koncercie w Gdańsku zobaczymy Natalię Przybysz, Majestic, De Mono Seeme oraz Szumi i Glencu. Niepowtarzalna okazja posłuchać na żywo za darmo będzie przy ulicy Elektryków w klubie B90 od 16:00. Zapowiadana jest impreza dla wszystkich pokoleń. O 20 światełko do nieba.

Kazik - najlepszy koncert w lutym

Legendarny Kazik Staszewski  wystąpi już w lutym i to data wyczekiwana przez wielu fanów - 11 lutego w Starym Maneżu w ramach trasy "Kazik" muzyk zaprezentuje przekrój swoich solowych projektów. Bilety w cenie: 125-160 zł.

Metalowe granie w Gdańsku

Cradle of Filth wystąpi 12 lutego w klubie B90 w Gdańsku. Po 5 latach zespół extremalnie metalowy z Wysp Brytyjskich przedstawi mocne dźwięki gatunku. Styl dowodzonej przez Daniego Filtha grupy, założonej w 1991 r., ewoluował z black metalu. Teraz jest bardziej komercyjnie, ale Cradle of Filth to legenda mocnego brzmienia. Bilety w cenie 148 złotych.