Koleje Mazowieckie przedłużają ulgi dla studentów! Do kiedy ważne są legitymacje studenckie?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Koleje Mazowieckie przedłużają ulgi dla studentów! Do kiedy ważne są legitymacje studenckie?

2021-04-15 8:41

Koleje Mazowieckie przedłużają ulgi dla studentów! Do kiedy ważne są legitymacje studenckie? Legitymacje studenckie z roku akademickiego 2019/2020 oraz doktoranckie i służbowe nauczycieli akademickich ważne na dzień 13 lutego 2020 r. do 29 listopada 2021 r. poświadczają uprawnienie do ulgowych przejazdów - zapewniają Koleje Mazowieckie.

Koleje Mazowieckie: przedłużają ulgi dla studentów! Do kiedy ważne są legitymacje studenckie? KM w czwartkowym komunikacie podały, że z uwagi na stan epidemii oraz związany z tym ograniczony tryb funkcjonowania uczelni legitymacje studenckie z roku akademickiego 2019/2020, doktoranckie ważne na dzień 13 lutego 2020 r. oraz służbowe nauczycieli akademickich ważne na dzień 13 lutego 2020 r. "zachowują ważność do 29 listopada 2021 r. na dotychczasowych zasadach, bez konieczności ich prolongowania i poświadczają uprawnienie do ulgowych przejazdów".

Plac zabaw grozy na Ursynowie

Elektroniczna Legitymacja Studencka - jak ją zamówić?

Od lutego 2020 roku studenci UW mają możliwość zamawiania mLegitymacji studenckiej. To mobilna wersja dokumentu potwierdzająca status studenta i uprawniająca do korzystania z ustawowych ulg. Jej uruchomienie jest możliwe dzięki aplikacji mObywatel. Po zintegrowaniu tego systemu z aplikacją Mobilny USOS i połączeniu go z systemem uniwersyteckim możliwe jest instalowanie przez studentów UW mLegitymacji studenckiej na urządzeniu mobilnym.

Zamówienie, przedłużenie ważności albo unieważnienie mLegitymacji studenckiej możliwe jest za pośrednictwem aplikacji Mobilny USOS oraz serwisu USOSweb.

Sonda
Co sądzisz na temat robienia zapasów w obliczu zagrożenia koronawirusem?
Źródło: Koleje Mazowieckie przedłużają ulgi dla studentów! Do kiedy ważne są legitymacje studenckie?