Koleje Mazowieckie

i

Autor: Andrzej Woźniak

Koleje Mazowieckie: nowy rozkład jazdy i ceny biletów od 12 grudnia!

2021-12-07 11:18

12 grudnia wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich. Zmienią się też ceny biletów. Jest to spowodowane m.in. rosnącą inflacją – prognozowana na koniec tego roku może wynieść nawet 8 proc. Co jeszcze powinniście sprawdzić?

 „Rozkład został opracowany na podstawie obecnie obowiązującego, natomiast pojawiają się w nim nowości. Na ostateczny kształt rozkładu miały wpływ kolejne etapy prac modernizacyjnych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe w obrębie stacji Warszawa Zachodnia oraz na odcinku Sochaczew – Łowicz Główny” – informują Koleje Mazowieckie.

Pasażerowie podróżują jak sardynki w puszce. Horror na kolei

Koleje Mazowieckie: zmiana cen biletów!

Wraz ze zmianą rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich zmienią się także ceny biletów. „Jest to spowodowane m.in. rosnącą inflacją – prognozowana na koniec tego roku może wynieść nawet 8 proc. – drastyczną podwyżką cen energii, podwyżką płacy minimalnej, a także wzrostem kosztów związanych z wymianą części, podzespołów, elementów zamiennych do taboru kolejowego. W związku z tym spółka Koleje Mazowieckie została zmuszona do podjęcia decyzji o podwyżce cen biletów o 5 proc., od 12 grudnia” – tłumaczy biuro prasowe KM.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Poznaj piosenkę po małym kadrze teledysku

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?
Źródło: Koleje Mazowieckie: nowy rozkład jazdy i ceny biletów od 12 grudnia!