Kobieta uratowała swoje psy przed niedźwiedziem

i

Autor: Tiktok@bakedlikepi Kobieta uratowała swoje psy przed niedźwiedziem

Kobieta przegoniła niedźwiedzia! Ten wtargnął na podwórko i przestraszył jej psy [VIDEO]

2021-06-02 9:33

W Kalifornii kobieta przestraszyła i przegoniła niedźwiedzia ze swojego balkonu! Kobieta powód do walki z niedźwiedziem miała bardzo dobry - ten wdrapał się na balkon i próbował zaatakować jej psy. Kobieta nie miała więc wyjścia i stanęła w obronie swoich pupili. Niedźwiedzia udało się przegonić!

Dzień pewnej kobiety żyjącej w Kaliforii był bardzo dziwny. 25 maja niedźwiedź próbował wspiąć się przez płot na podwórko. Kiedy wszedł na murek został przywitany przez gromadę psów, które niedźwiedź próbował odgonić łapą. Jednak wtedy do akcji wkroczyła właścicielka czworonogów, która widzą, iż jej podopieczni są w niebezpieczeństwie postanowiła odepchnąć zwierzę swoimi rękami i zepchnęła niedźwiedzia za płot. Kobieta i jej psy nie zostały ranne, ale niedźwiedź przestraszył się i uciekł. Po całym zdarzeniu, które zostało uwiecznione na filmie właścicielka posesji zapowiedziała, iż niebawem podwyższy płot, aby niedźwiedzie jej nie nachodziły. My, na miejscu niedźwiedzia omijalibyśmy ten dom szerokim łukiem, nawet gdyby nie miał on płota.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy w cyrku powinny występować zwierzęta?
Źródło: Kobieta przegoniła niedźwiedzia! Ten wtargnął na podwórko i przestraszył jej psy [VIDEO]