Szkoła

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Kiss&Ride - specjalne miejsca dla kierowców! Kto będzie mógł z nich skorzystać?

2021-08-25 10:38

To rozwiązanie, które ułatwi komunikację w rejonie placówek oświatowych oraz pozwoli na bezpieczne odwiezienie dziecka do szkoły. Przed wejściami do 15 placówek oświatowych na terenie Pragi-Północ powstaną miejsca typu "Kiss&Ride". Na czym polegają? Na jak długo można się zatrzymać? Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule!

Kiss&Ride - specjalne miejsca dla kierowców! Kto będzie mógł z nich skorzystać? Co to jest miejsce Kiss&Ride? Wrzesień 2021 to czas powrotu do szkół. Tym razem uczniowie spotkają się w szkolnych ławkach na żywo! Czeka ich moc nauki i niestety moc nadrabiania zaległości po nauczaniu zdalnym. Stresujący się rodzice nie będą im jednak zawracać głowy długimi rozstaniami. Wszystko przez miejsca Kiss&Ride stworzone specjalnie, by rodzice mogli podrzucić swoje pociechy do placówek. Problem z parkowaniem znają wszyscy, którym zdarza się podwozić dziecko. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się wielu opiekunom!

Zginął przygnieciony kładem własnej produkcji. Znalazła go matka

Kiss&Ride -na jak długo można zaparkować?

Rodzice będą mogli zaparkować na maksymalnie dwie minuty, by odprowadzić dziecko na zajęcia. Miejsca będą specjalnie oznakowane. Pierwsze pojawią się w Warszawie na terenie Pragi-Północ.

Źródło: Kiss&Ride - specjalne miejsca dla kierowców! Kto będzie mógł z nich skorzystać?