Dron

i

Autor: pixabay.com Dron

KILKADZIESIĄT DRONÓW wzniesie się nad Warszawą - kiedy, gdzie i o której pokaz w stolicy?

2021-09-23 11:00

Coś takiego jest organizowane w Warszawie po raz pierwszy! Nad miasto wzniesie się 70 dronów. Maszyny zatańczą dla mieszkańców i mieszkanek stolicy podniebny taniec. Z naszego artykułu dowiecie się, kiedy, gdzie i o której zobaczymy pokaz dronów.

Pokaz dronów w Warszawie - kiedy, gdzie i o której będzie można to zobaczyć? Takie pytanie mogą sobie zadawać mieszkanki i mieszkańcy stolicy, którzy usłyszeli o planowanym podniebnym widowisku. Nad głowy widzów wzniesie się 70 sterowanych z ziemi maszyn, a ich piloci, synchronizując działania, wykonają kilkuminutowy podniebny taniec. Takie wydarzenie organizowane jest w Warszawie po raz pierwszy i wszystko wskazuje na to, że będzie ono niezwykle efektowne. Dobrą informacją jest też to, że w dzień planowanego pokazu, pogoda ma być dobra. W dalszej części artykułu znajdziecie informacje o dacie, miejscu i godzinie pokazu dronów w Warszawie.

W formie: Płatki owsiane

Drony zatańczą z okazji premiery nowej szczoteczki do zębów

Organizatorem pokazu dronów jest firma Oral-B. Z okazji premiery nowej szczoteczki magnetycznej iO, zaprasza warszawiaków i warszawianki na niezwykłe widowisko, podczas którego drony nad głowami widzów wykonają zapierające dech w piersiach akrobacje.

Data, godzina i miejsce pokazu

Premierę szczoteczki iO Oral-B zaplanowano na niedzielę, 26 września na 19:30. Pokaz dronów będzie częścią większego wydarzenia, podczas którego zapoznać będzie się można z technologią nowej szczoteczki oraz poznać ambasadorkę marki. Sam pokaz dronów ma się rozpocząć o godzinie 19:50. Powietrzny taniec maszyn najlepiej obserwować z bulwarów wiślanych w okolicach mostu Poniatowskiego. Będzie też transmitowany na kanale YouTube Oral-B. Więcej szczegółów znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie Oral-B.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Widziałeś już Starlinki Elona Muska?
Źródło: KILKADZIESIĄT DRONÓW wzniesie się nad Warszawą - kiedy, gdzie i o której pokaz w stolicy?