Katarzyna Kasia w najnowszym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Katarzyna Kasia w "Mellinie" Eski ROCK

Katarzyna Kasia w najnowszym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2023-11-30 19:25

W czwartek 30 listopada, o godzinie 18:00, swoją premierę będzie miał czterdziesty ósmy odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu będzie Katarzyna Kasia - filozofka, publicystka, wykładowczyni akademicka, tegoroczna Warszawianka Roku!

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” będzie Katarzyna Kasia! Z wykształcenia doktorka nauk filozoficznych, na co dzień wykładowczyni akademicka. Szerszemu gronu odbiorców dała się poznać jako publicystka, dziennikarka radiowo-telewizyjna - jest prowadzącą i komentatorką w programie TVN24 “Szkło kontaktowe”, prowadzi audycję “Nowy Świt” w Radiu Nowy Świat, publikuje w “Kulturze Liberalnej” i “Newsweeku”, jest członkinią zespołu redakcyjnego “Przeglądu Filozoficzno-Literackiego”, tłumaczy teksty z włoskiego na polski. W tym roku Katarzyna Kasia została nominowana w plebiscycie “Warszawianka Roku 2023”, który głosami publiczności udało się jej wygrać!

Mellina - Katarzyna Kasia: po wyborach do Sejmu rozpłakałam się. Poczułam ulgę

Katarzyna Kasia z w “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellera!

Tegoroczna zdobywczyni tytułu “Warszawianka Roku” w “Mellinie” odpowiadała Marcinowi Mellerowi na najtrudniejsze pytania świata! Prowadzący pytał ją m.in. o to, po co istniejemy i jaki jest sens życia, a także próbował dowiedzieć się... jak być szczęśliwym? Katarzyna Kasia tłumaczy też dlaczego Jarosław Kaczyński rechota wykluczająco i dlaczego popłakała się po wyborach 15 października 2023 roku.

Szczęście w ogromnej mierze, zależy od naszych decyzji. My sobie nie powinniśmy za bardzo pozwalać na nieszczęście.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.