Marta Niedźwiecka w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Marta Niedźwiecka w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

Marta Niedźwiecka w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2023-11-10 9:29

W czwartek 9 listopada, o godzinie 18:00, swoją premierę miał czterdziesty piąty już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościnią epizodu była Marta Niedźwiecka - psycholożka, sex coach, autorka podcastu „O Zmierzchu”, mówczyni i propagatorka nauki. W show Eski ROCK opowiedziała więcej o swojej najnowszej książce!

Gościnią najnowszego odcinka “Melliny” była Marta Niedźwiecka - nazwisko bardzo dobrze znane fanom dobrych podcastów! To właśnie ona odpowiada za jeden z najpopularniejszych w naszym kraju, czyli “O Zmierzchu”. Z wykształcenia Marta Niedźwiecka jest psycholożką, filolożką polską, sex coachem, mówczynią edukacyjną i propagatorką nauki, pracuje jako terapeutka, prowadzi seminaria i warsztaty. W swojej codziennej pracy zajmuje się promowaniem pozytywnego i świadomego podejścia do ludzkiej seksualności. Niedźwiecka dała się także poznać jako autorka książek - wraz z Hanną Rydlewską napisała poczytny poradnik “Slow sex. Uwolnij miłość”, pod koniec października światło dzienne ujrzała książka, zatytułowana “O Zmierzchu”. Pozycja, zatytułowana tak samo, jak bijący rekordy popularności podcast, opowiada o uczuciach, seksualności, no i sensie życia oczywiście. O tym, że równowaga między rozumem i sercem jest możliwa (owo myślo-czucie, jak to nazywa) – i sprawdza się jako narzędzie do nawigowania po rzeczywistości i rozwiązywania problemów.

Marta Niedźwiecka w “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellera!

U Marcina Mellera w “Mellinie” w Esce Rock, Marta Niedźwiecka wchodzi mu do głowy i tłumaczy, czym różni się współczesne pokolenie od pokolenia ich rodziców. W programie Niedźwiecka miażdży Life Coachów, tłumaczy też, czym kieruje się Genzi. Gościni zdradziła, dlaczego nie oglądała serialu "Przyjaciele". A dlaczego niemal zemdlała, gdy usłyszała, że ulubionym filmem Marcina Mellera jest Braveheart? Wszystkiego dowiecie się w nowej “Mellinie”!

Marta Niedźwiecka - stworzyła podcast "O zmierzchu", teraz grzebie w głowie Marcina Mellera! / Mellina #45

Z tym, że trzeba coś zrobić, żeby coś osiągnąć to ja nie dyskutuje. Ale to, że kultura zapierdolu nas zryła przez ostatnie 20, 30 lat - to jestem pewna.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.