Karetka pogotowia

i

Autor: Fot. screen YouTube Wally / https://www.youtube.com/channel/UC2-xZrMzchCggwS8FSDqhJg Karetka pogotowia

Karetką do nieprzytomnej - zobacz przejazd ambulansu przez Warszawę [WIDEO]

2021-06-23 15:40

Gdy pogotowie dostaje zgłoszenie o osobie potrzebującej pomocy, zaczyna się liczyć każda sekunda. Doskonałe umiejętności kierowcy to jednak nie wszystko. Potrzebna jest też współpraca innych użytkowników jezdni. Zobaczcie, jak dojazd do nieprzytomnej kobiety w Warszawie wygląda z kabiny karetki.

Karetka pędzi do nieprzytomnej

Gdy chodzi o ratowanie życia, liczy się każda sekunda. Karetka pogotowia mknąca ulicami miasta to częsty widok w Warszawie. Zwykle widzimy to jednak z zewnątrz. A jak przejazd wygląda zza przedniej szyby ambulansu? Można się tego dowiedzieć oglądając film zamieszczony na kanale YouTube Wally. Jego twórca to kierowca warszawskich służb ratunkowych. Każdego dnia wyrusza wraz z ekipą ratowników, by błyskawicznie dotrzeć tam, gdzie ktoś potrzebuje pomocy i transportu medycznego. Na nagraniu opublikowanym 22 czerwca obserwujemy fragment przejazdu ambulansu w drodze do nieprzytomnej kobiety.

Otworzyli sklep dla ubogich mieszkańców

Zobacz przejazd karetki - WIDEO

W tym wypadku na szczęście nie była potrzebna hospitalizacja. Gdy karetka dojechała na miejsce okazało się, że kobieta zasłabła. Wideo pokazuje ogromne umiejętności prowadzącego karetę oraz jak ważne jest zachowanie innych kierowców na drodze. Nagranie zamieszczamy poniżej.

Warszawa w liczbach. Jak dobrze znasz stolicę?

Pytanie 1 z 6
W którym wieku Warszawa została założona?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Karetką do nieprzytomnej - zobacz przejazd ambulansu przez Warszawę [WIDEO]