Kanapki z jajkiem ZAKAZANE?!. Pracownicy w szoku, odchodzą znerwicowani

i

Autor: mister-croque.com

Kanapki z jajkiem ZAKAZANE?!. Pracownicy w szoku, "odchodzą znerwicowani"

2021-09-29 9:24

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, nie ma tutaj żadnych wątpliwości. C w momencie, kiedy nie wszystko można jeść o poranku w pracy? Sylwia Spurek miała zakazać swoim pracownikom jedzenia kanapek z jajkiem. Pracownicy ostro reagują!

 Eurodeputowana Sylwia Spurek ponoć zabrania swoim współpracownikom jeść kanapek z jajkiem. Ostatnio zasłynęła pomysłem zakazania wędkowania, teraz okazuje się, że jej pracownicy nie są w stanie z nią wytrzymać.

"Przez biuro Spurek przewinęło się wiele osób. Średnio wytrzymują pół roku, odchodzą znerwicowani"

- "Newsweek" opublikował artykuł, z którego dowiadujemy się nieco więcej o stylu życia Sylwii Spurek i jej relacjach z pracownikami.

Pracownicy zdradzili szokujące szczegóły - "Największym problemem Sylwii są jej relacje ze współpracownikami. Przez biuro Spurek przewinęło się wiele osób. Średnio wytrzymują pół roku. Odchodzą znerwicowani" – opisują w gazecie osoby pracujące z europosłanką.

Europosłanka odpowiada gazecie, że jest po prostu wymagająca, ale najwięcej wymaga od siebie. Sylwia Spurek od 2015 roku jest zdeklarowaną weganką i jest bardzo zaangażowana w ochronę zwierząt. Nie je nie tylko mięsa, ale również produktów odzwierzęcych takich jak mleko czy jajka, a także nie kupuje ubrań produkowanych ze skóry zwierząt.

Jak prawidłowo ugotować jajka na twardo? Beszamel.pl podpowiada
Źródło: Kanapki z jajkiem ZAKAZANE?! Pracownicy w szoku, "odchodzą znerwicowani"