Josip Juranović

i

Autor: Fot. screen YouTube Legia Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ Josip Juranović

Josip Juranović wciąż w Legii Warszawa - Celtic Glasgow ma podbić ofertę!

2021-08-17 15:35

Chorwacki obrońca Josip Juranović szykuje się do zmiany barw. Piłkarz opuści Legię Warszawa i trafi do Celticu Glasgow. Wojskowi odrzucili jednak pierwszą ofertę klubu. Jeśli Szkoci chcą widzieć u siebie Juranovića, muszą zaproponować większe pieniądze.

Josip Juranović w Legii Warszawa gra od 2020 roku. Trzyletni kontrakt z warszawskim klubem podpisał 31 lipca 2020. W barwach Wojskowych nie będzie jednak grał do daty zapisanej w kontrakcie. W aktualnym okienku transferowym ofertę kupna Chorwata zaoferował Celtic Glasgow, a Juranović jest zdecydowany przenieść się do The Bhoys. Szkoci potrzebują dodatkowego prawego obrońcy, który mógłby się zmieniać z Anthony'm Ralstonem. Negocjacje z Legią Warszawa okazały się jednak bardzo trudne. We wtorek, 17 sierpnia, klub z Ł3 odrzucił pierwszą ofertę Celtów. Kwota, jak na Ekstraklasę, była bardzo atrakcyjna. Legia zażądała jednak większych pieniędzy za Josipa Juranovića. O jakich sumach mówimy? Dowiecie się tego z dalszej części artykułu.

Przebudowa Sokratesa to fuszerka? Mieszkańcy nie chcą takich zmian

Celtic Glasgow targuje się z Legią Warszawa - idzie o miliony funtów!

O ofercie szkockiego klubu jako pierwszy pisał Piotr Koźmiński z "WP SportoweFakty". Dziennikarz twierdził, że Celtic Glasgow chciał zapłacić za Josipa Juranovića 2 miliony funtów. Dla Legii Warszaw była to jednak niewystarczająca kwota.

Według nieoficjalnych informacji, Wojskowi zażądali 5 milionów funtów. Chorwackie media, które obserwują transfer reprezentanta swojego kraju, twierdzą, że targi mogą się skończyć na kwocie 4 milionów funtów. Nowa oferta ze Szkocji ma wpłynąć w środę, 18 sierpnia. Przypomnijmy, że Legia Warszawa kupiła Juranovića za 400 tysięcy euro.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Josip Juranović wciąż w Legii Warszawa - Celtic Glasgow ma podbić ofertę!