J.K.Rowling: nowa książka. To opowieść na Boże Narodzenie! Gdzie ją zamówić? Ile kosztuje?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

J.K.Rowling: nowa książka. To opowieść na Boże Narodzenie! Gdzie ją zamówić? Ile kosztuje?

2021-08-20 10:46

J.K.Rowling: nowa książka. To opowieść na Boże Narodzenie! Gdzie ją zamówić? Ile kosztuje? Gwiazdkowy Prosiaczek to nowa książka autorki serii o Harry'm Potterze. Podobnie jak fenomenalny Ikabog będzie ona skierowana do młodszych odbiorców. Pokochać mogą ją jednak całe rodziny, a to za sprawą świątecznego klimaty, który znajdziemy na stronach!

J.K.Rowling: nowa książka. To opowieść na Boże Narodzenie! Gdzie ją zamówić? Ile kosztuje? Wydawnictwo Media Rodzina tak opisuje opowieść, którą przygotowała dla nas autorka Harry'ego Pottera:

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka (beznadziejny zamiennik starej), ma śmiały plan: udadzą się razem w magiczną podróż, aby odnaleźć to, co utracone, i ocalić najlepszego przyjaciela, jakiego Jack kiedykolwiek miał…

Warto wiedzieć, że autorem kolorowej ilustracji okładkowej jest Jim Field, który stworzył również projekt wnętrza książki.

Tak policja kontroluje odległość między pojazdami

J.K.Rowling: nowa książka. Gdzie ją zamówić? Ile kosztuje?

Książkę kupić można będzie w cenie od 40 do 50 złotych. Już teraz można ją zamówić przedpremierowo na stronie wydawnictwa. Przesyłki otrzymamy w połowie października!

Źródło: J.K.Rowling: nowa książka. To opowieść na Boże Narodzenie! Gdzie ją zamówić? Ile kosztuje?