Ikony Motoryzacji

i

Autor: Ikony Motoryzacji Zysk z biletów na wystawę Ikony Motoryzacji zostanie przeznaczony na zakup ambulansu

Ikony Motoryzacji w Fabryce Norblina 6.03 - KARETKA DLA UKRAINY za cały zysk z biletów!

2022-03-04 13:46

Organizatorzy i partnerzy wystawy Ikony Motoryzacji solidaryzują się z Narodem Ukraińskim. W tej chwili, oprócz pomocy uchodźcom, potrzebne jest między innymi wsparcie w zakupie i dostawach specjalistycznego sprzętu medycznego dla walczącej Ukrainy. Stąd ich inicjatywa - cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup ambulansu!

Wspaniała inicjatywa organizatorów wystawy!

Organizatorzy wystawy Ikony Motoryzacji, którą zaplanowano na 6. marca w Fabryce Norblina, wraz z partnerami zamówili karetkę, która zostanie przekazana do Szpitala w Mościskach w Obwodzie Lwowskim. To już drugi ambulans, który zostanie wysłany do Ukrainy. Na cel zakupu przekazany będzie cały dochód z biletów na wystawę Ikony Motoryzacji. Ogranizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów motoryzacji do wsparcia przedsięwzięcia. Będzie to wkład we wspólne budowanie trwałego symbol pomocy i ratowania życia naszych przyjaciół z Ukrainy. Przypomnijmy, że wystawa już w niedzielę, 6. marca. Bilety możecie kupić tutaj.

  • Organizatorzy: Ikony Motoryzacji, Japko, Supercar Club Poland
  • Partnerzy: Fabryka Norblina, Media Maker, Publicon, Applover, HyperCrew, TSS, Tagatic i Wolf, Fundusz Czysta3.vc
Polskie sklepy z bronią przeżywają oblężenie

Wsparcie Fundacji przy Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA

Kupno karetki to nie jedyne działania organizatorów wystawy. Zachęcają oni również do wsparcia Fundacji przy Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, która organizuje zbiórkę pieniężną m.in. na zakup leków, materiałów opatrunkowych, aparatury medycznej na wyposażenie punktów medycznych udzielających pomocy medycznej osobom poszkodowanym w konflikcie zbrojnym w Ukrainie. Każdy z nas może wesprzeć Ukraińców walczących o swoje życie, rodzinę i dom. Zainteresowani pomocą mogą wpłacać pieniądze na konto dedykowane do zbiórki na pomoc Ukrainie: PEKAO SA O. Warszawa nr 60 1240 1053 1111 0010 5660 7001 tytułem "Wspieram Ukrainę".

Źródło: Ikony Motoryzacji w Fabryce Norblina 6.03 - KARETKA DLA UKRAINY za cały zysk z biletów!