Iga Świątek - Rebecca Peterson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Polka czeka na mecz w II rundzie Roland Garros Iga Świątek GODZINA meczu dzisiaj 3.06

i

Autor: AP Iga Świątek - Rebecca Peterson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Polka czeka na mecz w II rundzie Roland Garros Iga Świątek GODZINA meczu dzisiaj 3.06

Iga Świątek w III rundzie French Open. Polka nie dała szans Szwedce

2021-06-03 20:05

Iga Świątek bardzo pewnie pokonała Rebecce Peterson i pewnie zameldowała się w III rundzie wielkoszlemowego French Open. Polka wygrała 6:1 i 6:1 a cały mecz trwał zaledwie godzinę i jedną minutę.

Iga Świątek pokonała szwedzką tenisistkę Rebeccę Peterson 6:1, 6:1 w 2. rundzie wielkoszlemowego French Open. Polka nie dała szans swojej rywalce. Cały mecz trwał zaledwie godzinę oraz jedną minutę. Spotkanie było jednostronne, Polka oddała swojej rywalce zaledwie dwa gemy. O awans do 1/8 finału paryskiej imprezy rozstawiona z "ósemką" tenisistka zagra z Estonką Anett Kontaveit (30.).

To dziewiąty mecz z rzędu Świątek w turnieju na kortach im. Rolanda Garrosa, który wygrała bez straty seta. Na otwarcie w tegorocznej edycji w poniedziałek, w dniu 20. urodzin, pokonała swoją przyjaciółkę Słowenkę Kaję Juvan 6:0, 7:5.

Trening sportów walki

Z 60. na światowej liście Peterson, która ma w dorobku dwa tytuły wywalczone w imprezach WTA (oba z 2019 roku), tenisistka z Raszyna zmierzyła się po raz pierwszy w karierze. 25-letnia Szwedka dotychczas tylko raz w karierze dotarła do trzeciego etapu zmagań w Wielkim Szlemie. Udało jej się to w US Open 2018.

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?
Źródło: Iga Świątek w III rundzie French Open. Polka nie dała szans Szwedce