Zamek

i

Autor: pixabay.com Zamek

HORROR ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI - przez lata więzili syna w skrzyni!

2022-02-10 14:19

Koszmar nastoletniego chłopca trwał od co najmniej 2017 roku. Jego przybrani rodzice więzili go w drewnianej skrzyni. Potrzeby fizjologiczne musiał załatwiać do wiadra. Więcej o tej szokującej sprawie dowiecie się z naszego artykułu.

Ta historia brzmi jak najgorszy koszmar. Niestety jest prawdziwa, a życie 13-letniego dziś chłopca było piekłem co najmniej od 2017 roku. Policja ustaliła, że przybrani rodzice latami więzili go w drewnianej skrzyni o wymiarach 2,5 x 2,5 m. W jej wnętrzu znajdował się tylko materac i wiadro, do którego miał załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Skrzynia była zamykana na zamek ryglowy. Ponadto opiekunowie cały czas mogli obserwować chłopca dzięki zamontowanej w środku kamerze. Chłopiec wypuszczany był tylko do szkoły, gdzie jednak nikomu nie zdradził tego, co przeżywa w domu. Prawdę odkryli dopiero policyjni śledczy. Więcej na ten temat w dalszej części artykułu.

Mysłowice: wjechała w starszą kobietę na przejściu i uciekła!

Matka twierdziła, że skrzynia była "biurem"

Wszystko wydarzyło się w miejscowości Jupiter na Florydzie. Zaczęło się od zgłoszenia zaginięcia 13-letniego adoptowanego syna Timothyego i Tracy Ferriter. Policjanci badający sprawę już wtedy zauważyli w garażu rodziny dziwną skrzynię z włącznikiem światła na zewnętrznej ścianie. Tracy Ferriter, powiedziała, że pomieszczenie służy im jako "biuro i magazyn".

Chłopiec opowiedział o horrorze

Następnego dnia poszukiwany chłopiec odnalazł się w szkole (nie wiadomo, gdzie przebywał wcześniej). Wówczas na jaw wyszła przerażająca prawda. W trakcie kilku przesłuchań chłopiec opowiedział śledczym o swoim dramacie. Przybrani rodzice trzymali go w skrzyni przez około 5 lat! Posiłki przynoszono mu do środka. Wypuszczano go jedynie do szkoły.

Rodzice adopcyjni zostali aresztowani i oskarżeni o znęcanie się nad dzieckiem. W ich domu mieszkało jeszcze troje innych dzieci. Wszystkie tymczasowo znalazły się pod opieką Służb Ochrony Dzieci.

Źródło: nypost.com

Źródło: HORROR ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI - przez lata więzili syna w skrzyni!