Głodni życia są wśród nas. Warto otworzyć się na więcej

i

Autor: Matriały prasowe

Głodni życia są wśród nas. Warto otworzyć się na więcej

2022-01-01 7:51

Głodni nowych wyzwań? Równowagi? Wyboru? Spokoju? A może zdrowia? Marka Maczfit zaprezentowała właśnie zupełnie nową platformę komunikacji na rok 2022, której towarzyszy hasło przewodnie Głodni Życia. Tym samym firma zachęca do spełniania marzeń, kolekcjonowania wyjątkowych wspomnień i odpowiedzenia na pytanie – jaki jest Twój głód? Kto wie, być może rok 2022 okaże się idealnym czasem, by go zaspokoić!

Rok 2022 dla wielu oznacza nowe postanowienia, wyzwania i plany, a biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich lat, również zmiany. Pandemiczna rzeczywistość znacząco uwydatniła w ludziach potrzebę nowych doświadczeń i realizacji odłożonych w czasie marzeń. Mamy apetyt na więcej. Więcej miłości, więcej sportu, więcej przyjemności lub po prostu więcej spokoju. Bez względu na to, czym się kierujemy i jakie są nasze potrzeby, nowy rok może okazać się idealnym momentem na realizację swoich celów. Skok ze spadochronem? Długo odwlekana podróż? Maraton? A może coś znacznie bardziej szalonego? Zadajmy sobie pytanie – kiedy, jeśli nie teraz?

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert

Wszystkie te pragnienia nie umknęły uwadze marki Maczfit, która w obliczu pandemicznego przesilenia zachęca swoich odbiorców do zaspokajania swoich pragnień. Nowe hasło lidera cateringu dietetycznego w Europie – Głodni Życia, choć przewrotne do oferowanego produktu, nawiązuje do zaspakajania głodu wyzwań, równowagi, spokoju, zdrowia, wyboru, a tym samym do bycia odważnym oraz czerpania radości z życia. I wcale nie chodzi tutaj o realizację „wygórowanych oczekiwań”, lecz tych zgodnych z naszymi wewnętrznymi potrzebami i marzeniami. Dawno rozważane morsowanie, udział w triathlonie czy po prostu upragniony wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku mogą bowiem przynieść mnóstwo radości i satysfakcji. Możesz wszystko. Tak po prostu.

Maczfit to nie tylko gotowa dieta pudełkowa. To już lifestyle, pewien stan umysłu, a nie jedynie sięganie po gotowe rozwiązanie w celu zaspokojenia głodu. Możliwość wyboru ulubionych dań, restauracyjny smak, najwyższa jakość i precyzyjnie wyliczone makroskładniki, czyli smaki z kuchni całego świata przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków – wszystko to sprawia, że Maczfit jest propozycją dla ludzi głodnych życia.

Więcej o działaniach marki i wyjątkowej promocji, którą firma oferuje właśnie swoim klientom, znajduje się na stronie www.maczfit.pl/ oraz blogu Maczfit www.maczfit.pl/blog/.