Gigantyczne serce dla WOŚP w Kampinoskim Parku Narodowym. Namalują je... marszem!

i

Autor: Facebook.com Gigantyczne serce dla WOŚP w Kampinoskim Parku Narodowym. Namalują je... marszem!

Gigantyczne serce dla WOŚP w Kampinoskim Parku Narodowym. Narysują go... marszem! [31.01.2021]

2021-01-12 18:15

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zgodnie z zapowiedziami odbędzie się 31.01.2021 roku. Tego dnia będzie można wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących. Wśród nich m.in. wielki spacer po Kampinoskim Parku Narodowym! Grupa osób zamierza narysować gigantyczne serce dla Owsiaka... marszem! Gdzie odbędzie się wydarzenie i jak zostanie zorganizowane?

WOŚP i Poparzeni Kawą Trzy wspierają szpitale akcją #SERCE

Kampinoski Park Narodowy: Narysują marszem serducho dla WOŚP

W tym roku wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31.01.2021 roku. W związku z pandemią data została zmieniona. Jednak teraz, mimo wydłużenia obostrzeń, data pozostaje bez zmian. W całej Polsce oraz z wybranych krajach odbędzie się gigantyczna zbiórka pieniędzy na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Czytaj także: 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przełożony! Kiedy odbędzie się zbiórka?

31.01.2021 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie towarzyszące. Grupa osób zamierza wymaszerować gigantyczne serce dla WOŚP! - Robimy 21 kilometrową pętlę w kształcie serca maszerując przez Puszczę Kampinoską. Trasa biegnie szlakami Kampinoskiego Parku Narodowego.Idziemy w spokojnym tempie, jeśli ktoś nie nadąża, to czekamy. Robimy nie za długie przerwy na regenerację - informują organizatorzy.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę 31.01.2021 o godz. 8.30. - Zaczynamy na parkingu przy kościele pw. Narodzenia Jana Chrzciciela w Lesznie - blisko przystanku autobusowego Leszno02- i tam kończymy. Z Warszawy można dojechać komunikacją miejską - autobus 719 ze stacji Metro Księcia Janusza (2-ga strefa) - podkreślają organizatorzy. Wydarzenie zakończy się około godziny 13.40. - Proponujemy, aby każdy kto chce maszerować, wpłacił ekwiwalent kilometrów (czyli 21 zł) na WOŚP. Uczestnicy otrzymają serduszka Orkiestry - czytamy na stronie wydarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Test z geografii. My mówimy miasto, ty wskazujesz województwo! Nie łudź się, że to będzie takie proste

Pytanie 1 z 20
Na rozgrzewkę: Warszawa leży w województwie...
Źródło: Gigantyczne serce dla WOŚP w Kampinoskim Parku Narodowym. Narysują je... marszem!