Lamborghini pędzi po S8

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Lamborghini pędzi po S8

Ganał w Lambo po S8 i "karał" innych - żenujące zachowanie kierowcy [WIDEO]

2022-03-24 15:13

Choć kierowca Lamborghini pędził, jak szalony, znalazł czas na "ukaranie" innych uczestników ruchu drogowego. Nagranie jego żenujących wyczynów trafiło do sieci. Wideo znajdziecie również w naszym artykule.

To kolejny przykład kierowcy, który siadając za kierownicą sportowego auta, zaczyna się uważać za władcę drogi. W sieci pojawiło się nagranie sytuacji z trasy S8. Widzimy na nim pędzące z zawrotną szybkością Lamborghini, które mija ciężarówki i osobówki na trasie. Choć mogłoby się wydawać, że kierowcy bardzo się śpieszy, znalazł on jeszcze czas na to, by zahamować przed maską auta, które nie zjechało mu z drogi. Po chwili kolejny raz daje pokaz lekceważenia przepisów - jadące z normalną prędkością samochody wyprzedza poboczem. Wideo wraz z opisem sytuacji znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Najsłynniejszy lombard w Polsce od kulis

Niebezpieczna jazda lamborghini na S8 - wideo

Wideo pojawiło się na kanale STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych sytuacji z polskich dróg. W opisie zamieszczonym przez autora filmu czytamy: Droga ekspresowa S8. Kierowca Lamborghini bardzo się spieszy. Niestety wyprzedzające samochody spowolniły go na drodze. Po wyprzedzaniu, miał czas aby przyhamować busa, który nie zjechał mu z drogi. Kilkaset metrów dalej kolejne wyprzedzające się ciężarówki. Tym razem kierowca postanawia wyprzedzić "maruderów" poboczem. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Droga to nie tor wyścigowy!

Lamborghini to bez wątpienia wspaniała maszyna, a jej ogromna moc zachęca do szybkiej jazdy. Trasa szybkiego ruchu nie jest jednak miejscem na sprawdzanie potencjału takiego samochodu! Do tego służą tory wyścigowe. Przekraczając prędkość i wykonując niebezpieczne manewry na drodze pełnej pojazdów, ryzykujemy życiem swoim i innych. Pamiętajmy o tym naciskając pedał gazu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ganał w Lambo po S8 i "karał" innych - żenujące zachowanie kierowcy [WIDEO]