EKTREMALNE  ogłoszenie do pracy w nadleśnictwie: Wszystko umieć musi

i

Autor: mat pras

EKTREMALNE ogłoszenie do pracy w nadleśnictwie: "Wszystko umieć musi"

2021-09-15 11:24

Ciekawe ogłoszenie dotyczące pracy stanowiska w Nadleśnictwie Łobez. "Już dawno nie widziałem tak treściwego ogłoszenia o pracę" - komentują w sieci. Wymagania są całkiem spore: Zobaczcie zdjęcie!

W internecie nie brakuje dziwnych ogłoszeń o pracę. Często ich odmienność wynika ze słabo sprecyzowanych kryteriów, pośpiechu, a czasem po prostu takie są. Bywa, że w takich ogłoszeniach bawi nas kwota, warunki pracy albo inne rzeczy. Ale żeby bawiło lub dziwiło nas wszystko? Takie ogłoszenie pojawiło się w sieci i w dodatku... na stronie rządowej.

Informacje o ofercie: zatrudnimy kogoś

Wymagania: Wszystko umieć musi

Te zdania rozbawiły internautów do łez. Pochodzą z Nadleśnictwa Łobez. Ktoś zamieścił tego typu kontrowersyjne ogłoszenie na oficjalnej stronie gov.pl. W internecie pojawiło się sporo komentarzy. 

"Najlepsze benefity - dobre słowo, a tak serio to wygląda jakby ktoś dostał dostęp do BIP i sobie żarty robi. Jednak nie można wykluczyć, że to na poważnie, wszystko jest obecnie możliwe..."

Pojawiło się więcej komentarzy sugerujących, że to jedynie test BIP i zostały wpisane "losowe" słowa, żeby sprawdzić, czy tekst opublikuje się na stronie. Udało się, co nie umknęło internautom. 

EKSTREMALNE ogłoszenie do pracy w nadleśnictwie: Wszystko umieć musi

i

Autor: twitter.com
Praca psów policyjnych
Źródło: EKSTREMALNE ogłoszenie do pracy w nadleśnictwie: "Wszystko umieć musi"