Animal Rescue Poland

i

Autor: fot. facebook.com/AnimalRescuePoland / canva.com Animal Rescue Poland

Dziwne zwierzę na puławskiej - specjaliści: "Mieliśmy podejrzenie... lagun"

2021-06-22 10:38

Historia o krakowskim lagunie podbiła nie tylko Polskę, ale i media na całym Świecie! Okazuje się, że interwencje w sprawie niezidentyfikowanych zwierząt zdarzają się częściej. Specjaliści z Animal Rescue Poland opisali niedawno nietypową "akcję ratunkową" na ulicy Puławskiej w Warszawie.

Lagun z Krakowa podbił Świat przed kilkoma miesiącami. Historia interwencji w sprawie wiszącego na drzewie rogala stała się viralem, który pojawiał się również na zagranicznych stronach internetowych. Czy tak samo będzie w przypadku "zwierzęcia" uratowanego przez Animal Rescue Polska? Fundacja od 2015 roku działa na rzecz zwierząt. Jej członkowie interweniują między innymi w przypadkach zwierząt potrzebujących pomocy. Jeśli chodzi o życie i bezpieczeństwo zwierzaków, specjaliści nie bagatelizują żadnego zgłoszenia. Nic wiec dziwnego, że natychmiast zareagowali na wieść o stworzeniu siedzącym na środkowym pasie ulicy Puławskiej w Warszawie. Na miejscu okazało się, że faktycznie, coś znajduje się na jezdni. Nie było jednak prawdziwym zwierzęciem. Jak piszą członkowie Animal Rescue Polska na swoim Facebooku: - Nikt nie potrafił dokładniej określić, co to za zwierzę. Mieliśmy podejrzenia...lagun.

Z sercem na pokładzie. W półtorej godziny ze Szczecina do Wrocławia

Warszawski lagun "uratowany" - nietypowa interwencja Animal Rescue Polska

Nic dziwnego, że na Puławską wezwano specjalistów. To, co leżało na jezdni, faktycznie przypominało zwierzę. Po bliższej inspekcji okazało się jednak, że to... pluszowa zabawka. Członkowie Animal Rescue Polska zachowali się jednak tak, jak zawsze i "uratowali" warszawską odmianę laguna! Post na temat całej akcji znajdziecie tutaj.

Fundacja Animal Rescue Poland prosi o wsparcie

Fundacja Animal Rescue Poland jest w ciągłej gotowości do tego, by nieść pomoc zwierzętom. Żeby jednak móc działać sprawnie, potrzebują naszego wsparcia. Na Facebooku fundacji znajdziecie numer konta bankowego, na które można przelewać wsparcie finansowe. Fundacja zachęca też do odwiedzania jej charytatywnego bazarku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Dziwne zwierzę na Puławskiej - specjaliści: "Mieliśmy podejrzenie... lagun"