drinki

i

Autor: Pixaby

Drinki na wakacjach all inclusive z LIMITAMI! Wielka zmiana nie spodoba się wszystkim!

2022-05-05 15:17

Limit drinków na all inclusive? Tak, to nie żart! Na takich ruch zdecydowały się jedne z najpopularniejszych kurortów. Skąd taka zmiana? Co to oznacza dla turystów? Sprawdźcie!

Wakacje all inclusive kojarzą się z tym, że możemy cieszyć udogodnieniami bez ograniczeń. Chodzi tu m.in. o jedzenie, czy napoje - także te z procentami. Wiele osób chętnie z tego korzysta i potrafi całe dnie spędzać przy barze. Teraz to się zmieni! Władze Balearów postanowiły zareagować. Wszystko po to, by Ibiza i Majorka nie były wyłącznie kojarzone z zakrapianymi alkoholem imprezami. Jaki znalazły sposób?

Postanowiono wprowadzić limit drinków przypadających na jednego turystę. W wybranych strefach na Ibizie lub Majorce poszczególna osoba może liczyć tylko na sześć drinków w ciągu dnia - nawet wtedy, gdy zapłaciła za wakacje all inclusive. Co więcej, wprowadzone też podziały godzinowe. Turyści otrzymają trzy drinki z alkoholem w porze lunchowej oraz trzy w godzinach kolacji. Przepisy obowiązują od stycznia tego roku, jednak zaczęło się robić o nich głośno wraz z nadchodzącym sezonem.

Dodajmy, że w tym rejonie Hiszpanii od kilku lat obowiązuje tzw. kodeks dobrych zachowań. Znajdziemy w nim kilkadziesiąt zakazów i nakazów, w tym m.in. zakaz promocji typu happy hours. Ograniczono również sprzedaż alkoholu wieczorami.

Źródło: fly4free.pl

Krakowscy maturzyści tuż po egzaminie z języka polskiego
Źródło: Drinki na wakacjach all inclusive z LIMITAMI! Wielka zmiana nie spodoba się wszystkim!