Jednak Sylwester w Rzeszowie? „Na pewno nie powieje nudą”. Zobacz co będzie się działo w mieście!

i

Autor: pixabay.com Jednak Sylwester w Rzeszowie? „Na pewno nie powieje nudą”. Zobacz co będzie się działo w mieście!

Do której czynne sklepy w Sylwestra? GODZINY OTWARCIA 31.12

2021-12-14 15:46

Sylwester to dzień, w którym każdy chce uroczyście przywitać Nowy Rok. By umożliwić to pracownikom i pracownicom sklepów, placówki handlowe 31. grudnia 2021 będą otwarte krócej. Sprawdźcie, do której zrobimy zakupy.

Do której są otwarte sklepy w Sylwestra? Przed przywitaniem Nowego Roku takie pytanie może sobie zadawać wiele osób. Sylwester nie jest dniem wolnym od pracy, więc zdecydowana większość sklepów będzie czynna 31. grudnia. Nie znaczy to jednak, że sprzedaż będzie trwała tak, jak każdego innego dnia. Z zakupieniem ostatnich produktów na sylwestrową imprezę trzeba się pośpieszyć. Pracownicy i pracownice placówek handlowych skończą bowiem pracę wcześniej, by również móc przygotować się do zabawy. Warto zatem już teraz sprawdzić, do której będą czynne sklepy 31. grudnia i zaplanować zakupy tak, by niczego nie zabrakło nam na przywitanie 2022 roku.

DIY. Świąteczny wieniec – dekoracja na Boże Narodzenie w duchu zero waste. Zrób to sam krok po kroku

Sklepy w Sylwestra - do której otwarte Lidl, Biedronka i inne markety?

Polki i Polacy najczęściej robią zakupy w supermarketach. Warto więc wiedzieć, do której czynne będą w sylwestra najpopularniejsze dyskonty, jak Lidl, Biedronka czy Kaufland. Godziny otwarcia poniżej:

  • Lidl, Biedronka, Dino - 19:00,
  • Kaufland, Carrefour, Auchan, Aldi, Netto - 18:00

Żabka, Freshmarket i małe sklepy - do której otwarte w Sylwestra?

Na szybkie zakupy często wybieramy się do mniejszych sklepów osiedlowych, lub placówek takich, jak Żabka czy Freshmarket. One również będą otwarte w Sylwestra. W przeciwieństwie do supermarketów, nie mają jednak odgórnie ustalonych godzin pracy 31. grudnia. Wszystko zależy od właścicieli. Najczęściej jednak tego typu sklepy w Sylwestra otwarte są do około 18:00. Pamiętajmy też o sklepach na stacjach paliw - w większości będą one czynne całą dobę.

Źródło: Do której czynne sklepy w Sylwestra? GODZINY OTWARCIA 31.12