Klara Lewandowska pokazała twarz w telewizji. Robert Lewandowski nie był zadowolony

i

Autor: Instagram/_rl9 Klara Lewandowska pokazała twarz w telewizji. Robert Lewandowski nie był zadowolony

Debiut Klary Lewandowskiej w telewizji. Przerwała wywiad taty. Ta mina Roberta mówi wszystko! [WIDEO]

2021-04-08 17:22

To najsłodszy przypadkowy debiut ever! Robert Lewandowski i Anna Lewandowska pilnie strzegą wizerunków swoich pociech i nie pokazują ich światu. Strasza córka sportowców postanowiła jednak skończyć się ukrywać i pokazała się światu podczas... wywiadu, którego udzielał jej sławny tata. Mina Roberta Lewandowskiego - bezcenna! Zobaczcie wideo.

Ta sytuacja pokazuje, że praca zdalna może przerastać nawet największych twardzieli! Podczas wywiadu, którego Robert Lewandowski udzielał dla stacji CBS Sports doszło do sytuacji, która totalnie zmieszała polskiego piłkarza. Kiedy kapitan reprezentacji Polski odpowiadał na serie pytań, w tle było słychać "Już? Tata?". Chwilę później na ekranie pojawiła się... Klara Lewandowska.

Początkowo Robert Lewandowski nie zorientował się, że jego starsza córka właśnie zaliczyła telewizyjny debiut. Kiedy prowadząca program powitała na wizji córeczkę słynnego warszawiaka, Robert Lewandowski był totalnie zmieszany. Napastnik Bayernu zaniemówił, a jego mina była bezcenna!

Klara Lewandowska zaliczyła telewizyjny debiut. Mina Roberta - bezcenna

i

Autor: Twitter/Champions League on CBS Sports, zrzut ekranu Klara Lewandowska zaliczyła telewizyjny debiut. Mina Roberta - bezcenna

Robert Lewandowska i Anna Lewandowska mają dwie córeczki - Klarę i Laurę. Sławni rodzice pilnują wizerunków swoich dzieci i nie pokazują ich twarzy w mediach społecznościowych. Na wspólnych zdjęciach dziewczynki można zobaczyć od tyłu, albo z boku. Nigdy Robert Lewandowski, ani Ania Lewandowska nie upublicznili zdjęć ich twarzy. Zapewne dlatego zachowanie Klary Lewandowskiej wyprowadziło trochę sportowca z równowagi. Zobacz wideo!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Wembley i inne słynne stadiony. Rozpoznasz te stadiony? Kto na nich gra?

Pytanie 1 z 10
Jaki stadion jest widoczny na zdjęciu?
QUIZ. Wembley, San Siro, Camp Nou i inne. Rozpoznasz te stadiony? Kto na nich gra?
To w tej sytuacji Lewandowski doznał KONTUZJI!
Źródło: Debiut Klary Lewandowskiej w telewizji. Przerwała wywiad taty. Ta mina Roberta mówi wszystko! [WIDEO]