Kajak

i

Autor: pixabay.com Kajak

DARMOWE KAJAKI w Warszawie 2021 - gdzie i kiedy można popływać?

2021-08-05 15:54

W ramach budżetu obywatelskiego 2021 zrealizowano w Warszawie wiele ciekawych przedsięwzięć. Jedno z nich to darmowe kajaki, którymi można popływać na dwóch warszawskich akwenach. Sprawdźcie, gdzie i kiedy można powiosłować nie płacąc ani grosza.

Darmowe kajaki w Warszawie 2021 - gdzie i kiedy można popływać? Koniecznie poznajcie odpowiedź na to pytanie! Darmowe kajaki w Warszawie to przedsięwzięcie zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego na 2021. Kajak w stolicy to projekt obywatelski, który pozwala warszawiakom i warszawiankom zrelaksować się podczas spokojnego wiosłowania na jednym z dwóch znanych stołecznych akwenach. Za wypożyczenie kajaka nie płacimy ani grosza. Wystarczy, że jesteśmy pełnoletni i okażemy dowód tożsamości. Jak wypożyczyć darmowy kajak? Kiedy są dostępne? W jakie dni i godziny można pływać? Przy których jeziorkach znajdziemy wypożyczalnie? Te informacje znajdziecie w dalszej części artykułu.

Wojciech Nowicki po zdobyciu olimpijskiego złota

Darmowe kajaki w Warszawie - gdzie są wypożyczalnie?

kajakami można popływać na dwóch akwenach Pragi-Południe. To jeziorko kamionkowskie (przy parku Saryszewskim) oraz jeziorko Balaton (na Gocławiu).

Kiedy można popływać kajakiem za darmo w Warszawie?

Kajak w stolicy udostępnia swoje kajaki do końca wakacji. Sezon rozpoczęto 10 lipca. Kajaki można wypożyczać do 29 sierpnia 2021r., w każdy czwartek, piątek, sobotę oraz niedzielę w godzinach od 11.00 do 18.00.

Jak wypożyczyć kajak?

By skorzystać z darmowego kajaka w Warszawie, należy zarezerwować go za pośrednictwem kajakwstolicy.pl/projekt-obywatelski. do złożenia rezerwacji online wymagamy wpłacenia kaucji zwrotnej w wysokości 20zł, kaucja zostanie zwrócona na konto następnego dnia roboczego lub po anulowaniu rezerwacji. Przy wypożyczalni należy zaś pokazać dowód tożsamości. Więcej informacji na temat darmowych kajaków w Warszawie znajdziecie na stronie projektu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: DARMOWE KAJAKI w Warszawie 2021 - gdzie i kiedy można popływać?