Świerk

i

Autor: pixabay.com Świerk

DARMOWE CHOINKI na Bemowie - jak zdobyć jedną z nich?

2021-12-02 14:26

1000 świątecznych drzewek ma do rozdania dzielnica Bemowo. To coroczna akcja "Choinka pod Choinkę", w ramach której mieszkańcy i mieszkanki Bemowa mogą całkowicie za darmo dostać świerk lub jodłę. Co zrobić, by zdobyć bezpłatną choinkę? O tym w artykule.

Darmowe choinki dla mieszkańców i mieszkanek Bemowa! Urząd dzielnicy przygotował 1000 drzewek do rozdania - 500 sztuk  jodły kaukaskiej i 500 sztuk świerków w donicy. To w ramach akcji "Choinka pod Choinkę", która szybko stała się tradycją dzielnicy. Drzewka będą gotowe do odebrania 18. grudnia w Parku Górczewska. By mieć szansę na darmową choinkę trzeba najpierw zarejestrować się na specjalnej stronie dzielnicy. Drzewka trafią do wylosowanych szczęśliwców, a po przystrojeniu będą zapewniać świąteczny klimat w ich domach. Kiedy należy się zarejestrować i w jakim terminie znane będą wyniki? Tego dowiecie się z dalszej części naszego artykułu.

Rap w bibliotece...

Darmowe choinki na Bemowie - REJESTRACJA i ZASADY

Konkurs z darmowymi choinkami przeznaczony jest dla mieszkańców i mieszkanek dzielnicy Bemowo. Pamiętajcie, że jedna osoba może dokonać tylko jednego zgłoszenia w formularzu. Ci, którzy zostaną wylosowani, 18. grudnia zabiorą do domu po jednej choince. Uczestnictwo w konkursie jest całkowicie bezpłatne, a zarejestrować można się na stronie choinka.bemowo.waw.pl w dniach 6-8/12/2021. Ogłoszenie wyników nastąpi zaś 13-14/12/2021.

Atrakcje w Parku Górczewska 18. grudnia

Konkurs z choinkami to nie jedyna atrakcja szykowana przez dzielnicę. W sobotę, 18. grudnia Park Górczewska zamieni się w kiermasz rękodzieła artystycznego. O godzinie 16:15 odbędzie się zaś wspólne kolędowanie z Chórem Mam w amfiteatrze, a na 17:00 zaplanowano koncert Sławka Uniatowskiego. Szczegóły znajdziecie w poniższym poście.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: DARMOWE CHOINKI na Bemowie - jak zdobyć jedną z nich?