TYLKO U NAS. Wyciekły tajne informacje. Intryga i wojna w ratuszu. Trzaskowski będzie wściekły!

i

Autor: archiwum se.pl Rafał Trzaskowski

Czy mieszkańcy Warszawy stracą swoje pieniądze? Rafał Trzaskowski alarmuje

2020-11-17 14:31

Czy mieszkańcy stracą swoje pieniądze? Polska może się pogrążyć w ciemności - mówią samorządowcy. Wśród nich jest również prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowskim, który ostrzega nie tylko mieszkańców stolicy.

Czy mieszkańcy Warszawy stracą swoje pieniądze? Rafał Trzaskowski i inni samorządowcy alarmują. Rozwiązanie PiSu jest zdaniem prezydenta stolicy niekorzystne dla rządu i samorządów, ponieważ nie można niczego zaplanować. 

Wetowanie budżetu, z którego Polska ma być największym beneficjentem, jest po prostu przedsięwzięciem samobójczym - ocenił we wtorek 17 listopada prezydent stolicy podczas konferencji prasowej, odnosząc się do kwestii weta ws. budżetu UE. Dodał równie, że wiadomo było od lat, iż jeżeli będą łamane podstawowe zasady praworządności, to "przyjdzie rządowi PiS zapłacić za tą konsekwencje".

Jak informuje PAP,  samorządowcy walczą o takie rozwiązania, by niektóre pieniądze unijne mogły trafiać bezpośrednio do nich.

"Nawet jeżeli ten mechanizm będzie funkcjonował to, żeby samorządy i obywatele nie ponosili za to konsekwencji, za tą nieodpowiedzialną politykę PIS-u i żeby przynajmniej część pieniędzy mogła bezpośrednio trafiać do samorządów, także żebyśmy mogli się w Polsce dalej rozwijać" - mówił Trzaskowski .(PAP)

Odkrycie archeologiczne podczas remontu schodów
Sonda
Czy imprezy sportowe powinny zostać odwołane przez koronawirusa?
Źródło: Czy mieszkańcy Warszawy stracą swoje pieniądze? Rafał Trzaskowski alarmuje