McDonald's

i

Autor: Mike Mozart flickr.com McDonald's

Czy McDonald's jest otwarty w Boże Ciało w Warszawie, 3.06.2021? Które restauracje zamknięte? [LISTA]

2021-06-01 12:55

Boże Ciało 2021 wypada w czwartek, 3 czerwca. To dzień ustawowo wolny od pracy, więc większość sklepów nie będzie prowadziło sprzedaży. A co z restauracjami fast-food? Jedną z najpopularniejszych jest McDonald's. W Warszawie można znaleźć kilkadziesiąt restauracji tej sieci. Czy będą otwarte w Boże Ciało?

Czy McDonald's jest otwarty w Boże Ciało w Warszawie, 3.06.2021? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób mieszkających w stolicy. W tym roku święto Bożego Ciała wypada w czwartek. To dzień ustawowo wolny od pracy. Zamknięta będzie więc większość sklepów i galerii handlowych w mieście. Sklepy otwarte w Boże Ciało w Warszawie to małe placówki osiedlowe, lub punkty takie, jak Żabka czy Freshmarket. Za kasą mogą tam bowiem stanąć właściciele. Jak zaś wygląda sprawa z restauracjami fast-food? Takie miejsca zawsze są bardzo popularnym wyborem w czasie dni wolnych od pracy. Mieszkańcy i Mieszkanki Warszawy często w takich sytuacjach wybierają McDonald's. Czy w Boże Ciało 2021 placówki tej sieci będą otwarte w Stolicy? Warto znać odpowiedź na to pytanie.

Dieta, którą można leczyć zespół SIBO

McDonalds's w Warszawie - czy restauracje są czynne w Boże Ciało?

Jak w Boże Ciało 2021 funkcjonują restauracje McDonald's w Warszawie? Są otwarte czy zamknięte? Dla tych, którzy 3.06 będą chcieli zjeść coś na mieście, mamy dobrą wiadomość. Większość stołecznych restauracji McDonald's będzie czynna 3 czerwca. W czwartek niektóre z nich mogą działać krócej. Czy każdy McDonald's jest otwarty w Warszawie w Boże Ciało? Okazuje się, że jest jednak kilka wyjątków.

Warszawa: McDonald's zamknięte w Boże Ciało - LISTA

Na terenie Warszawy jest kilka restauracji McDonald's, które w Boże Ciało 2021 będą zamknięte. Poniżej zamieszczamy listę ich adresów:

  • ul. Targowa 72
  • Al. Jerozolimskie 148
  • Al. Jerozolimskie 179
  • ul.Rondo Daszyńskiego 2
  • ul. Górczewska 124
  • ul. Puławska 427
  • ul. Światowida 17
  • ul.Zgrupowania "AK" Kampinos 15

Szczegółowe informacje dotyczące godzin otwarcia i czynnych restauracji można sprawdzić na stronie sieci McDonald's.

Źródło: Czy McDonald's jest otwarty w Boże Ciało w Warszawie, 3.06.2021? Które restauracje zamknięte? [LISTA]