COSMOS DISCOVERY Space Exhibition w Warszawie

i

Autor: fot. Jacek Wójcikowski COSMOS DISCOVERY Space Exhibition w Warszawie

COSMOS DISCOVERY Space Exhibition w Warszawie - zobaczcie ZDJĘCIA z niesamowitej wystawy!

2021-10-04 12:14

COSMOS DISCOVERY Space Exhibition to jedna z największych na Świecie wystaw kosmonautyki. Teraz po raz pierwszy zawitała do Polski! Od 15 września można ją zobaczyć w Warszawie. Galeria zdjęć z naszego artykułu zachęci Was do obejrzenia jej na żywo.

COSMOS DISCOVERY Space Exhibition w Warszawie! Mieszkańcy i mieszkanki stolicy doczekali się wizyty jednej z największych wystaw poświęconych odkrywaniu przestrzeni kosmicznej. Przyciągnęła ona miliony odwiedzających na całym Świecie. COSMOS DISCOVERY Space Exhibition gościła m.in. we Włoszech, Portugalii, Słowacji, Czechach a także Arabii Saudyjskiej. Teraz tę wyjątkową ekspozycję powstałą we współpracy z amerykańską agencją NASA, Cosmosphere Museum oraz Polską Agencją Kosmiczną i Centrum Badań Kosmicznych PAN można oglądać w Warszawie. Otwarto ją 15 września w Muzeum Nowa Praga, przy ul. Jagiellońskiej 82A. Potrzebujecie zachęty, by się tam wybrać? Zajrzyjcie więc do naszej galerii zdjęć. Eksponaty z wystawy zachwycają!

Mini festiwal nauki w Kuźni Artystycznej

Zdjęcia z COSMOS DISCOVERY Space Exhibition w Warszawie

Łaziki księżycowe, skafandry kosmiczne i kokpit promu - to tylko niektóre eksponaty pokazywane na COSMOS DISCOVERY Space Exhibition. Otwarcie wystawy 15 września uświetnił swoja wizytą generał Mirosław Hermaszewski - pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak w kosmosie. Zdjęcia z otwarcia wystawy oraz samych eksponatów znajdziecie w poniższej galerii. Wielbiciele i wielbicielki odkrywania kosmosu będą zachwyceni! Więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule oraz na stronie organizatora.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: COSMOS DISCOVERY Space Exhibition w Warszawie - zobaczcie ZDJĘCIA z niesamowitej wystawy!