Śrubki

i

Autor: pixabay.com Śrubki

Był poszukiwany w całej Europie - wpadł w Sochaczewie za kradzież kilku śrubek

2022-03-17 12:13

Warszawska policja donosi o zatrzymaniu mężczyzny poszukiwanego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Przestępcy nie ujęto podczas wielkiej akcji, lecz... po dokonaniu przez niego kradzieży kilku śrubek w jednym ze sklepów w Sochaczewie. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Takie zatrzymania nie zdarzają się codziennie! Na stronie mazowieckiej policji przeczytać możemy o ujęciu przestępcy poszukiwanego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania i pięciu listów gończych wystawionych miedzy innymi przez sąd i prokuraturę w Sochaczewie. Na sumieniu ma liczne rozboje, oszustwa, kradzieże z włamaniem i przywłaszczenia mienia. 35-letni mężczyzna długo ukrywał się przed organami ścigania, także poza granicami Polski. Zmieniło się to we wtorek 15. marca. Tego dnia w końcu wpadł w ręce policji. Nie była to jednak zorganizowana akcja mundurowych, lecz... interwencja ochrony jednego ze sklepów budowlanych w Sochaczewie.

Ukradli telefon i grozili pobiciem. Rozpoznajesz ich?

Kradł śrubki za kilka złotych

Przestępca, wraz z kolegą, zostali przyłapani na kradzieży śrubek o wartości kilku złotych. Dzielnicowi przyjechali na miejsce spodziewając się wykonania rutynowych czynności. Sprawdzając dokumenty zatrzymanych zorientowali się jednak, że jeden z nich winny jest wielu więcej przestępstw. Mężczyzna trafił do aresztu, a stamtąd przewieziono go już do więzienia. Jego wspólnik został jedynie ukarany mandatem.

Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Był poszukiwany w całej Europie - wpadł w Sochaczewie za kradzież kilku śrubek