Bajtkowo. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje kierowca busa

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Bajtkowo. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje kierowca busa

Bajtkowo. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje kierowca busa

2021-06-24 7:54

Tragiczny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Bajtkowie (powiat ełcki). Bus wjechał pod regionalny szynobus relacji Olsztyn - Ełk. Kierowca został zakleszczony w pojeździe. Niestety nie udało się go uratować. O szczegółach przeczytasz w materiale poniżej.

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę (23 czerwca) wieczorem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Bajtkowie w powiecie ełckim. Samochód wjechał pod regionalny szynobus relacji Olsztyn - Ełk. - 40-letni mieszkaniec powiatu ełckiego, kierujący samochodem renault master, został zakleszczony w pojeździe. Nie udało się go uratować. Jechał sam - powiedziała PAP sierż. szt. Agata Kulikowska de Nałęcz z policji w Ełku.

Pociągiem podróżowało 10 pasażerów i obsługa - żadna z tych osób nie odniosła obrażeń. Po wypadku na linii Drygały - Ełk został wstrzymany ruch pociągów. Wprowadzono komunikację zastępczą.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Okoliczności tragicznego zdarzenia będzie ustalała również komisja kolejowa.

Raport z anteny 23.06, godz.10

Chcesz coś napisać na ten temat? Chętnie poznamy Twoją opinię! Podziel się nią z nami w komentarzu niżej!

Źródło: Bajtkowo. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje kierowca busa [ZDJĘCIA]