Ambulans taranuje osobówkę

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Ambulans taranuje osobówkę

AMBULANS TARANUJE OSOBÓWKĘ - szokujące zdarzenie na S8 [WIDEO]

2021-12-09 12:18

W to, co wydarzyło się na S8 aż trudno uwierzyć! Kierowca karetki pogotowia uderzył w bok prawidłowo jadącego samochodu osobowego. Wszystko nagrał świadek zdarzenia. Wideo możecie obejrzeć w naszym artykule.

Wiele razy opisywaliśmy już niebezpieczne zachowania na drogach Warszawy i województwa mazowieckiego. Zdarza się, że za wykroczenia lub groźne sytuacje odpowiedzialni są zawodowi kierowcy. Tak było i teraz. Jednak szczególnie szokujące w tym, co wydarzyło się pod koniec listopada na warszawskiej trasie S8, jest to, że życiu uczestników ruchu drogowego zagroził ktoś, kto o bezpieczeństwo powinien dbać w szczególności! Na drodze doszło do kolizji ambulansu i samochodu osobowego. Winny ewidentnie jest kierowca karetki pogotowia, który dosłownie taranuje bokiem czerwone suzuki! Co gorsza, po zdarzeniu po prostu ucieka. W wypadku na szczęście nikt nie został poszkodowany, lecz wyglądało to groźnie. Całą tę sytuację uchwycono na nagraniu. Znajdziecie je w dalszej części artykułu.

Grejpfrut - kalorie, witaminy, właściwości

Kierowca karetki jest poszukiwany. Wszelkie informacje na jego temat można zamieszczać pod postem na Facebooku STOP CHAM.

Karetka uderza w bok i odjeżdża

Wideo pojawiło się na kanale STOP CHAM. Kamera w jednym z pojazdów uchwyciła moment, w którym ambulans, podczas manewru zjazdu na lewą stronę jezdni, uderza w bok osobówki. Karetka nie ma włączonych sygnałów świetlnych, więc nie można usprawiedliwić tego pośpiechem w drodze po pacjenta. Czerwone suzuki zatrzymuje się, a ambulans odjeżdża nawet nie zwalniając. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: AMBULANS TARANUJE OSOBÓWKĘ - szokujące zdarzenie na S8 [WIDEO]