250 tys. zł za papierek po lodach Ekipy Friza. Edycja limitowana

i

Autor: Allegro.pl/zrzut ekranu, YouTube/ekipowiczE, zrzut ekranu 250 tys. zł za papierek po lodach Ekipy Friza. "Edycja limitowana"

250 tys. zł za... PAPIEREK PO LODACH. Ekipa Friza rozwaliła system

2021-04-13 20:33

Fani Ekipy i samego Friza oszaleli na punkcie lodów sygnowanych przez grupę youtuberów. Miały być dostępne wszędzie, ale tak szybko zniknęły ze sklepowych, że stały się "edycją limitowaną". Szczęśliwcy, którzy kupili produkt, próbują na nim zarobić. Zawrotne ceny w serwisach aukcyjnych osiągnęły nawet... opakowania po lodach Ekipy Friza! Najwięksi fani są gotowi zapłacić za nie nawet 250 tysięcy złotych!

Lody Ekipy Friza to absolutne szaleństwo. Wyprzedały się błyskawicznie. Na Facebooku powstają grupy, na których fani Ekipydzielą się informacjami, gdzie jeszcze można je dostać. Zawrotne sumy w serwisach aukcyjnych osiągają nawet opakowania po nich!

Lody Ekipy Friza

Lody można było kupić w dwóch wersjach - truskawkowej i cytrynowej, w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem. - Ja jestem gigantycznym fanem tej naszej receptury, tych naszych lodów, które powstały. Uważam, że to jedna z najlepszych współprac, jakie nawiązaliśmy - powiedział Friz. - Mówiłem, że będą wszędzie, a ich nie ma. Ale nie ma ich wszędzie nie dlatego, że ich nie ma, ale dlatego, że zostały wykupione. Lody Ekipy stały się towarem deficytowym, limitowanym - dodaje youtuber.

Czytaj także: Ekipa Friza w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Głosuj już teraz!

250 tysięcy złotych za papierek po lodach

W popularnym serwisie aukcyjnym można znaleźć dosłownie wszystko, co związane z lodami Ekipy. Karton lodów, czyli 40 sztuk wyceniono na 860 złotych - po przeliczeniu to ponad 20 złotych za sztukę! A to i tak "promocyjna oferta", bo w serwisie karton lodów wyceniono nawet na 200 tysięcy złotych. Naklejka reklamowa "Tu kupisz lody Ekipa" to koszt około 30 złotych. Prawdziwym rekordzistą jest jednak "papierek kolekcjonerski" po limitowanych lodach Ekipy Friza. Taka przyjemność może kosztować prawdziwego kolekcjonera nawet 250 tysięcy złotych.

Kim jest Ekipa Friza?

Ekipa Friza to grupa najbardziej popularnych polskich youtuberów. W jej skład wchodzą:

 • Friz - 25-letni lider grupy,
 • Wujek Łuki,
 • Murcix,
 • Poczciwy Krzychu,
 • Patec,
 • Tromba,
 • Marcysia,
 • Wersow,
 • Mini Majk,
 • Nowciax,
 • Fusia.

Ekipa Friza jest obecna w sieci od 2018 roku. W 2020 roku grupa rozpoczęła karierę muzyczną. Utwór „3Kipa” zdobył szczyt listy na Spotify, a teledysk do utworu zaledwie po pięciu dniach miał już ponad 13 mln wyświetleń. Ekipa ma także swoją markę ubrań.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

EKIPA Friza czy TEAM X? Sprawdź, do którego teamu lepiej pasujesz!

Pytanie 1 z 8
Ze znajomymi...
Friz kiedyś i dziś
Źródło: 250 tys. zł za... PAPIEREK PO LODACH. Ekipa Friza rozwaliła system