Screen z imprezy który wyciekł do sieci

i

Autor: Facebook/screen z nagrania, które wyciekło do sieci

Zorganizowali wieczór panieński w pracy i wrzucili go do sieci. Są już bez pracy!

2021-04-25 10:55

Zorganizowali wieczór panieński w pracy i wrzucili go do sieci. Są już bez pracy! Do nietypowego zdarzenia doszło w Czachorowie (województwo Wielkopolskie), gdzie w jednym z większych zakładów pracy zorganizowano wieczór panieński. Zabawę nagrano a następnie wrzucono do sieci. Sprawą zajął się już sanepid a kilka osób, które brało udział w imprezie pożegnało się już z pracą.

Czachorowo. Gostyń. Województwo Wielkopolskie. Grupa kilkunastu pracowników firmy w Czachorowie przed rozpoczęciem zmiany zorganizowała wieczór panieński dla jednej z koleżanek, która wychodziła za mąż. Były tańce przy głośnej muzyce, przyśpiewki, a nawet tort z penisem. Nagranie z imprezy wyciekło do sieci. W Czachorowie i w Gostyniu zawrzało. W końcu mamy stan epidemii a w jednym z największych zakładów w Czachorowie zorganizowano wieczór panieński. Impreza odbyła się 11 kwietnia. 

PANIEŃSKI W CZACHOROWIE - POLECIAŁY GŁOWY PRACOWNIKÓW

Na jednej z hal produkcyjnych pracownicy w firmowej odzieży, z opaskami diabełków na głowie tańczą do muzyki disco polo wokół przyszłej panny młodej z welonem. Beztroska zabawa ma surowe konsekwencje. Firma zwolniła dyscyplinarnie osobę pełniącą obowiązki brygadzisty, rozwiązała umowy o pracę z uczestnikami imprezy, a osoby bez maseczek ukarała utratą dniówki. Ponad to za zorganizowanie imprezy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna może nałożyć nawet 30 tys. zł kary.

Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?

Zdarzenie to jest absolutnym złamaniem podstawowych obowiązków pracowników oraz zasad, które zostały w firmie wdrożone dla wspólnego bezpieczeństwa pracowników. (...) Zajście to jest niezaprzeczalnym wyrazem braku szacunku dla tych wszystkich, którzy ciężko i sumiennie pracują w tych trudnych warunkach - czytamy w wydanym przez firmę oświadczeniu.

Grill – rodzaje, jaki powinien być dobry grill?

KARY DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY TAKŻE OD SANEPIDU?

Impreza odbyła się 11 kwietnia. Jak informuje portal gostyn24.pl, przed rozpoczęciem nocnej zmiany kilkanaście osób przygotowało dla koleżanki z pracy wieczór panieński. Niewykluczone, że osobne konsekwencje wobec uczestników wieczoru wyciągnie także sanepid. W końcu wszyscy, który brali udział w imprezie panieńskiej w Czachorowie złamali obowiązujące zasady pandemiczne.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Zorganizowali wieczór panieński w pracy i wrzucili go do sieci. Kilka osób już zwolniono!