'Zimny ogień' od Justyny Święs i Kamila Holdena Kryszaka – singiel zapowiadający album z muzyką z filmu 'Piosenki o miłości'

i

Autor: Materiały prasowe

'Zimny ogień' od Justyny Święs i Kamila Holdena Kryszaka – singiel zapowiadający album z muzyką z filmu 'Piosenki o miłości'

2022-03-16 15:12

Do sieci trafił właśnie utwór “Zimny ogień” autorstwa Kamila Holdena Kryszaka który wykonuje Justyna Święs. To utwór promujący soundtrack z filmu “Piosenki o miłości” w reżyserii Tomasza Habowskiego. Zarówno film, jak i album ze wszystkimi piosenkami ukażą się już 25 marca.

“Piosenki o miłości” to jeden z największych przebojów 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz wielki zwycięzca Konkursu Filmów Mikrobudżetowych. To romantyczna, słodko-gorzka i pełna emocji opowieść o wielkim talencie, ambicjach, miłości i konflikcie pokoleń. W rolach głównych Tomasz Włosok wraz z debiutującą na wielkim ekranie Justyną Święs – wokalistką i autorką tekstów zespołu The Dumplings.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

W dniu kinowej premiery filmu, czyli 25 marca do sieci trafi album ze wszystkimi utworami z filmu autorstwa Kamila Holdena Kryszaka. Singlem promującym materiał jest utwór “Zimny ogień”, który ukazuje się wraz z teledyskiem.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)