Samuel L. Jackson wróci do świata Star Wars? Pojawiły się nowe informacje

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=n3DHDXAzoBA

Samuel L. Jackson wróci do świata Star Wars? Pojawiły się nowe informacje

2022-03-16 14:08

Samuel L. Jackson od lat wspominał, że gdyby tylko pojawiła się taka okazja, to chętnie wróciłby do świata Star Wars, by znów wcielić się w postać Mace Windu. Problem w tym, że jego postać na ekranie teoretycznie straciła życie, jednakże, nic nie jest jednoznacznie powiedziane.

Samuel L. Jackson co jakiś czas powtarza, że gdyby tylko była taka okazja, wróciłby do roli Mace Windu. Czy problemem jest to, że na ekranie widzieliśmy, jak jego bohater zleciał z bardzo wysokiego piętra? To świat Gwiezdnych Wojen, także to nie problem. Podobno aktor spotkał się z ludźmi z Disneya, by poruszyć temat powrotu. Co wiadomo na ten temat?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Samuel L. Jackson wróci do Star Wars? Aktor rozmawiał z przedstawicielami Disneya

W wywiadzie z Joshem Horowitzem, Samuel przyznał, że są prowadzone rozmowy na temat jego bohatera w Star Wars:

Istnieje wiele historii w Gwiezdnych Wojnach, gdzie ludzie powracali z tylko jedną ręką… Bryce D. Howard reżyseruje odcinki Mandalorianina, więc powiedziałem 'Myślisz, że mogłabyś mnie tam dorzucić? Lubisz mnie, prawda? Wpuść mnie z powrotem. Wpuść mnie, trenerze.'

Czy Mace Windu wróci do uniwersum? Trudno to jednoznacznie stwierdzić, jednak wszystko jest bardzo możliwe w tym świecie. Przypomnijmy, że Samuel L. Jackson dostał rolę w Gwiezdnych Wojnach dlatego, że był fanem sagi od zawsze. Przekonał tym George'a Lucasa i stał się ekranowym Mace Windu.

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii