Quiz: Czy pamiętasz tekst Bohemian Rhapsody - Queen?

i

Autor: screen youtube.com/user/queenofficial screen youtube.com

Zespół Queen może pochwalić się niezwykłym rekordem, którzy przyniósł im numer 'Bohemian Rhapsody'

2021-03-26 11:51

Grupa Queen ma na koncie wiele wyróżnień i sukcesów, jednak pewnym jest zawsze, że to piosenka 'Bohemian Rhapsody' zdobywa wszelkiego rodzaju wyróżnienia. Tak jest i tym razem, gdy numer uzyskał specjalne wyróżnienie.

Zespół Queen może pochwalić się licznymi wyróżnieniami i nagrodami, które przez lata działalności były przyznawane za liczne sukcesy. Tym razem numer 'Bohemian Rhapsody', który uznawany jest za największy klasyk zespołu, otrzymał wyjątkowe wyróżnienie.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Queen z kolejnym, specjalnym wyróżnieniem. Nagrodzony został numer 'Bohemian Rhapsody'

Jak poinformowało RIAA utwór 'Bohemian Rhapsody' Queen otrzymał Diamentową Płytę za sprzedaż 10 milionów egzemplarzy. Warto dodać, że do ilości sprzedaży zaliczają się również ilości odsłuchać w streamingu. Jest to jednak i tak bardzo ładny wynik, tym bardziej, że Queen jest pierwszym brytyjskim zespołem, który otrzymał takie wyróżnienie w Stanach Zjednoczonych. Brian May skomentował całą sprawę, mówiąc:

Jest to niesamowita wiadomość. Muszę siebie uszczypnąć, żeby upewnić się, czy to prawda. Wykracza to poza wszelkie najdziksze marzenia jakie mieliśmy. Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wierzyli w nas przez te lata.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny