Zdjęcie z dzieciństwa na Facebooku - o co chodzi w akcji?

2020-03-23 10:17
Ilustracja do artykułu
Autor: freeimages/Graham Soult

W ostatnim czasie, na Facebooku, wiele osób zaczęło wrzucać swoje zdjęcie z dzieciństwo. Jak nie trudno się domyślić, jest to nowe wyzwanie, które rozprzestrzeniło się po całym serwisie. O co w nim chodzi?

Co jakiś czas, na Facebooku pojawiają się nowe wyzwania, które w mgnieniu oku, zalewają całą tablice. W ostatnim czasie, bardzo popularne stało się wrzucanie zdjęć z dzieciństwa, o co chodzi w tym wyzwaniu?

FILMY BIOGRAFICZNE ZWIĄZANE Z MUZYKAMI, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ ZOSTAJĄC W DOMU. #ZOSTAŃWDOMUZdjęcie z dzieciństwa na Facebooku - o co chodzi w akcji?

Wasi znajomi wrzucają zdjęcia z dzieciństwa na Facebooka i piszą, że jak polubisz zdjęcie, zostaniesz nominowany. O co chodzi? Z pewnością, gdy polubisz zdjęcie z dzieciństwa swojego znajomego, dostaniesz taką wiadomość:

Hej! Przesyłam dalej to wyzwanie z pozdrowieniami. Kolej na ciebie! Polubiłeś moje zdjęcie. Teraz ty musisz wystawić swoje zdjęcie z młodości i zatytułować wyzwanie przyjęte. Wyślij te wiadomość wszystkim, którzy polubią twoje zdjęcie i wzywaj do wystawienia swojego zdjęcia. Proszę nie zatrzymuj tej zabawy! Jest wesoło i jest co wspominać, a poza tym pozwala oderwać się od codzienności

Jak widać, jest to zabawa, która ma też pomóc wszystkim, w spożytkowaniu czasu, podczas siedzenia w domu. Każdy sposób jest dobry, by zostać w domu podczas pandemii koronawirusa, nawet jeśli jest to facebookowy łańcuszek. Jest to też miła zabawa, która może wzbudzić fajne wspomnienia.

SLASH WSPOMINA SWÓJ PIERWSZY KONCERT PO POWROCIE DO GUNS N' ROSES